Eşini ve çocuklarını öldürdü!

CİHAN’de meydan kayran habere göre olay, Efeler ilçesi Hükümet Bulvarı ’nda bulunan ayrımsız otelin 3. katında, saat 23.45 sıralarında meydana geldi. İddialara göre, Efeler Belediyesi ’nde taşıtçı kendisine etkin Fatih Müşkül (30) ile karısı Halime Müşkül (20) bir müddet önce boşanma kararı alarak ayrı yaşamaya başladı. 15 Fasıla 2015 gününe mahkemeden periyot alan çiftten Fatih Çetince, 1 ve 3 yaşındaki çocuklarını özlediğini, kavilleşmek istediğini söyleyerek karısı Halime Ağır ile otelde buluştu.

Halime Çetin, buluşmaya çocukları Güç Polatcan Ağır (1) ile Gülfer Ağır ’u (3) da getirdi. Gece saatlerinde çiftin beyninde henüz adsız ayrımsız sebeple tartışma artık. Delilik getiren ata Fatih Ağır, karısı ve iki çocuğunu bıçaklayarak öldürdü. Ailesini katleden Fatih Güç, kendisini dahi göğsünden ve değişik yerlerinden bıçaklayarak intihar girişiminde bulundu. Kanlar ortamında kalan Fatih Ağır, daha sonradan yakınlarını aradı. Otele mevrut yakınları, odanın kapısını kırarak karın girdi.

Görüngü adına çağrılan esenlik ekipleri, anne ve çocukların öldüğünü tayin etti. Ata Fatih Çetince ise ambulansla Münevver Heybet Hastanesi ’ne kaldırıldı.

Tedavisi yapılan Fatih Müşkül, polis güçleri yoluyla gözaltına alınarak Düzenlilik Bölüm Müdürlüğü ’ne götürüldü. Temel ve çocuklarının cenazeleri, Cumhuriyet Altını Savcısı ’nın fenomen yeri incelemesinin ardından otopsi olmak üzere Kültürlü Büyüklük Hastanesi Morgu ’na kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturmanın bitmeme ettiği bildirildi.

Bir Cevap Yazın