ESRA EROL YADIRGATICI OLDU!..

Sabah Gazetesi yazarı Yüksel Aytuğ, evlilik programlarında bugüne büyüklüğünde yaşanan yer enteresan olayı köşesinde anlatt. Esra Erol ’un programına telefonla katılan avrat, stüdyoda kendilerine koca arayan kadınlara arzulu oldu.

Yaşanan rezaleti Yüksel Aytuğ şu satırlarla anlatı:

“Ve sonunda bu dahi oldu. Teehhül programına telefonla katılan tıpkısı karı, stüdyoya gelin olmak amacıyla mevrut kadınlara hevesli oldu… İzleyenlerin ağzını tıpkı karış açıkça bırakan fenomen önceki gün atv ekranlarında yaşandı. Esra Erol seçkin zamanki üzere stüdyoda talipleri ağırlıyor, bazı bazı bile telefon bağlantıları yaparak, kendine insan arayan Serdar Bey ’in taliplerini çeşitlendiriyordu. Telefon bağlantısı ile deli dolu yayına katılan Hattıhareket Racon adlı karı önce Erol ’a ve programına övgüler yağdırdı. Herkes, Davranış Kadın ’ın, diğerleri üzere Serdar Satış ’e iştahlı olduğunu sandı. Telefondaki eş daha sonradan “Hollanda ’bile evlendim. Ailemin onaylamadığı benzeri evlilikti. Bu nedenle tıpkısı yıl evli kaldım ve boşandım. Deminden kendime bakir kayırıcı arıyorum” dedi. Esra Erol bu klasik konuşmanın peşi sıra “Lacerem birini arıyorsunuz?” diyerek sorunca film koptu.

Tavır Hanım, “Ben Hollanda ’üstelik bir kadınla evlendim. Hollanda ’de evim var. Maddi durumum bile bol. Oradaki bayanlardan beni anlayacak biriyle teehhül etmek, bu arada aylamak istiyorum” deyince başta sunucu Esra Erol tutmak amacıyla stüdyodaki tümce dondu, kaldı. Anonsör Erol, geçmiş şoku atlatır atlatmaz, “Hadi git eksantrik programlara” diyerek, sesi yayından aldırdı ve kameraya dönüp, izleyicilerle dertleşmeye başladı. “Bu bayan nümayiş açmak istedi. Biz bile buna istemeden aygıt olduk. Çeşit asıl âdem var. Kimsenin cinsel tercihi bizi ilgilendirmiyor ama bu yemeden içmeden demonstrasyon gayeli. Gür bile Başkomutan Komutan ’i münasebet kullandı?” diye üzüntüsünü dile getirdi. Sinirlerine hakim olmakta sıklet çektiği gözlenen Erol konuşmasını şöyle sürdürdü: “Dolgunca oldu be, yapılış geldi programa… Bütün gelişigüzel güldük, eğlendik. Esasta söyleyecek çokça kortej var ama terbiyem izin etmiyor… Ama ego o telefon numarasını bulurum. Arayan kişinin bile canını yakarım…” Bu aralar etken yayınları telefonla sabote etmek kip bire bir moda… Sanırım bu birlikte “ser ulaşmak isteyen” birinin benzer bire bir girişimiydi. Yoksa değil mi?.. Yoksa bir “ihtiyacın” tezahürü mü? Lüzumlu misiniz bir çekimci çıkıp, lezbiyenler için “Lezb-i Muta Nikâhı” programı ekrana sürsün? “

Yüksel Aytuğ / Sabah

Bir Cevap Yazın