ESRA EROL’A ÇOKÇA KIZDI

Flash tv ekranlarında hafta içi seçme aktarılma “Yasemin Bozkurt ’la Desti Teehhül”ı sunan Yasemn Bozkurt meslektaşı Esra Erol ’a kızdı.

Erol ’un “Bu formatı ego başlattım” yönündeki açıklamalarına reaksiyon gösteren Bozkurt,  “2003 yılında izlence yaparken programım ortamında aynı hat kullandım. Bu kalıp süfli gelin olmak isteyen serbest insanların bir araya gelmesi, birbirlerini henüz yalınç tanıması için aynı hava oluşturmaktı.

Hatta bununla bile yetinmeyerek varmak için imkanı olmayan kişilere de bindi vermeye çalışıyorduk. Bu izlence içi seksiyon güdük sürede çokça aşkın dikkat çekti. Biz de böylecene alçak bire bir evlilik programı yapmaya başladık. Çünkü dünyaevi güç bire bir işti ve bu yoğun kuruma müstelzim içtinap etmek gösterilmeliydi. Tığ bıraktıktan yıllar bilahare birileri benim yaptığım formatı alıp kamu ciddiyetinden çıkartıp batın atma programına çevirip bu benim formatım diyemez. Bu korsanın yalman alasıdır. Bu emeğe saygısızlıktır. Esra Erol ’un bu formatı ben başlattım ego bitirirm sözleri konusunda banal üzüldüm ve kızdım. Şöhret dipsiz bire bir kuyudur.

Bir dolaşma varken ayrımsız çevrim namevcut olursunuz, yokluğunuz birlikte farkedilmeyebilir. Esra Erol ’u bu konuda saygıya ve dürüstlüğe çağırma ediyorum. Türkiye ’da sunu çokça formatı çalınan isimlerin başında geliyorum” diyerek konuştu.

Bir Cevap Yazın