Esra Erol’da bozuk kayırıcı krizi!

FOX TV’de Esra Erol’un sunduğu evlenme programının acemi bölümünde haleldar anlar yaşandı.

Imge Satma ile mülaki Süpürge Otu Eş’a Esra Erol, ‘Eski eşin Ahmet As aradı. Seninle yeniden gelin olmak üzere tedbir yapıyormuş’ dedi.

‘Anca benzeri öz bulunmayan’ karşılığını veren Funda Hatun’a, Esra Erol, ‘Görüşmek lüzum misin?’ diye sordu.

Süpürge Otu Kadın, ‘Hayır istemiyorum. Deli Dolu yayına bağlamazsanız sevinirim zira ben o insanla yezitlik yüzünden ayrıldım’ dese de Erol, Ahmet Satma’i enerjik yayına bağladı.

Ahmet Mir, ‘Kendisi dün akşam yanımdaydı. Anca tıpkı molekül bulunmayan derken yüzü kızar mıyor mu, utanmıyor mu?’ diyerek konuşunca stüdyo şaşkına döndü.

Bu sırada Umut Eş, Funda Kadın’ın yanından ayrıldı.

ESRA EROL ŞAŞTI KALDI

Ahmet Komutan’in, ‘Süpürge Otu ile tıpkısı defa elan evlenmek üzere tedarik yapıyorduk. Ben evliydim eşimden boşandım funda ile evlendim. Sonraları çarkıt eşimle görüşmeye bitmeme ettim. Boşandıktan sonradan üstelik Süpürge Otu ile bilcümle görüştük’ şeklindeki açıklamaları Esra Erol’u ve stüdyodakileri şaşkına çevirdi.

‘O İNSANLA OLSA BURAYA ÇIKAMAZDIM’

Funda Kadın birlikte, ‘Biz evlendik, 2 kamer bilahare beni aldattı. Aldattığı dirilik sakat eşiydi. Daha sonra yine aramak istedik. Evlilik hazırlıklarına başladık. Annem istemedi. Ben o insanla şu zaman alay malay olsaydım buraya çıkmayı hücre alamazdım’ şeklinde konuştu.

Ahmet Bey, ‘Ona eğilimli olan âdem asrın hatasını yapar’ dedi. Ikili arasındaki cenk stüdyoyu gerdi.

Peşi Sıra Funda Kadın’ın annesi dahi canlı yayına bağlandı.

Etkili yayından görüntüleri haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın