Esra Erol’da ‘Cansu’ krizi artık!..

Eloğlu adayı Cüneyt Koca ile tıpkısı süre görüşen ancak sonrasında ahbaplık etmek istemeyen Cansu Karı ile ilişkin bire bir giz ortaya imdi.

Geçtiğimiz günlerde programa telefonla bağlanan Cüneyt Mir, Cansu Bayan’a kendini affettirmeye çalışmıştı. Cüneyt Eş’in romantik jestleri karşısında Esra Erol birlikte müteessir ancak Cansu Bayan hoşgörüsüz hamle atmamıştı.

Cüneyt Satış, programın toy bölümüne ellerinde çiçeklerle gelip Cansu Kadın’dan af diledi. Esra Erol’un tam ısrarlarına karşın Cansu Hatun eloğlu adayını affetmedi.

bu arada adaylardan biri Cansu Bayan ile ilgili tıpkı itirafta bulundu. ‘Cansu’nun aklında biri var’ açıklaması Esra Erol’u şaşkına döndürdü.

Reklam ortada o kişiyi öğrenen Erol, Cansu Hatun’a, ‘Ayaklarına kapanık birine on paralık aynı özdek yokmuş gibi gâvur davranabilmek fakat bambaşka birini seviyorsan gibi olabilir. Yoksa tek benzeri kayırıcı ayaklarına kaçınık bire bir insanı reddetmez’ dedi ve, ‘Kim o aklındaki birey? Ben biliyorum. Tamamen onun üzere mi reddediyorsun?’ diyerek sordu. Cansu Karı ise, ‘Hayır o bahis kapandı’ yanıtını verdi, fakat aklındaki ismi söylemedi.

‘CANSU’NUN AKLINDAKİ ADAM BENİM’

Araya giren güveyi adayı Mahmut Komutan, ‘Yine ayrımsız olay içindeyim. Cansu’nun aklındaki sima muhtemelen hangi eyvah kim benim’ dedi, stüdyo şaşkına döndü.

Mahmut Komutan, ‘Cansu bana ‘aslında ego sana talip olacağım’ diyerek yazmıştı. Namına cevap yazmamıştım. Geldi namzet oldu, bir birçok hafta geçti yine bana yazmaya başladı. Üzmemek amacıyla yanıt yazmadım. Sabık cuma namazı haset aynı servisteydik. Ece Cansu’ya tıpkısı yere kadar ona eşlik etmemi istedi. O çevrim içtenlikle konuştuk. Ben konunun kapandığını düşündüm’ açıklamalarında bulundu.

Bunun üzerine Esra Erol, ‘Olmayacak dua mı?’ diyerek sordu.

Mahmut Koca de ‘Kesinlikle’ yanıtını verdi.

Esra Erol, Cansu’ya yine Cüneyt’i sorduğunda ise ‘Yanıtım olumsuz’ karşılığını aldı.

Esra Erol de, ‘Ego burada o büyüklüğünde haddinden fazla aşk hikayesi gördüm kim… Çalım yapıp müfit altındaki evet cevabını gördüm amma tıpkısı sürü munfasıl insan oldu. Ben gene şuradayım biri ayaklarına kapandığında… Bilmiyorum. Tamam Cansu’ diyerek eş adayını uğurladı.

İzlemek üzere haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın