Esra Erol’da sosyal medya gerginliği!

Büşra, Imge’un değiştiğini söylerken, Düş içindekileri döktü.

Büşra’ya, “Sen Nejat Uygur tiyatrosunda bulundun mu?” diye niteleyerek soran Imge, “Mesajlar duruyor. Ego size bile kırıldım Esra Karı. Hiç düşündünüz mü Rüya bu programdan ne artık? Büşra, natamam saat öncesine kadar bana ‘aşkım, canım, cicim, hayatım, birtanem’ diyor, akşam buraya artık ‘ben annemle Imge beyninde yaşamak istemiyorum’ dedi. Hakeza bir acun yok, annesiyle ego düşman değilim” ifadelerini kullandı.

Programa haddinden fazla tedarikli geldiğini söyleyen Umut, “On Paralık konuşmayacaktım ama geçkin akşam ezanı facebook’undan kâh kişileri görünce çileden çıktım. Gür ki kabak” dedi.

Bu açıklamalar konusunda Esra Erol, “Sizin ilişkinizin bitmesinin nedeni toplumsal medya mı?” diyerek sordu.

Rüya üstelik, “Benim açımdan o” yanıtını vererek şunları söyledi:

“Instagramdan ayrımsız özdek gayrimümkün diyerek herkesi akseptans ediyor. Seviorum deyip kabullendim. Bu defa çıktı twitter daha çok, şifresini verdi. ‘Tanışalım mı aşkım’ diye mesajlar geliyor. Esasen tamam dedim. Namusum, şerefim üstüne ant ederim Swarm’üstelik bütün İzmir yapışık. Ona de eyvallah dedim. Ayrımsız bölüm telefonu bozuldu. İkinci bir telefonu vardı, onu kullanıyor. Bakmaz olsaydım kardeşimin numaraları dedi o internetteki eşhas bundan sonra.”

Bu izahat konusunda Büşra ise, “Eski hesaplarımdan bahsetmesi çokça absürt” şeklinde konuştu.

Rüya, “Sakat locadakiler da hesaplarında ekli. Bize menfi hakeza şeyler” dedi.

“Ben temas dediğini yaptım. Aramızdaki sunu iri sevgili güvensizlik” diyen Büşra’ya Düş, “Sen önce toplumsal ağlarını kapat ondan sonradan dünyaevi programına gel” diye çıkıştı.

Düş, şiar yüzüğünü cebinden çıkartıp Esra Erol’a verdi ve programda kalmaya sürmek istediğini söyledi.

Bunun üzerine Esra Erol gülmeye başladı.

Erol, “İlişkilerin imdi bitmesinin sunma nazik nedeni içtimai iletişim araçları” diye niteleyerek konuyu noktaladı.

İzlemek amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın