Esra Erol’un kavisli reyting taktiği!

Esra Erol sonuç günlerde ‘günlük reytingi kurtarma’ gayretiyle sırtını kamu anlamıyla Nilgün isimli tıpkısıgelin adayı’na dayadı.

Abus hareketleri ve tutarsız konuşmaları, izleyicinin belki ilgisini çekti çekmesine dahi, bu rabıt nereye büyüklüğünde gidecek orası müşevveş?

Programa oldukça ‘evlenme isteğiyle’ misafir olan adayların zamanlarından araklayan; durduk yerde yol söyleyip çabucak yerinden kalkıp danslar eden Nilgün ayrıntılı vade da Esra Erol‘un başını ağrıtacağa benziyor.

Şimdiden programın selameti için ‘çok hayırlı’ olmadığı belli olan Nilgün zaman hevesli olduğu eloğlu adayı Adnan ile abus tıpkı tartışma yaşadı.

Programlarında ‘gerçek sempatileri’ ve ‘içtenlikleriyle’ ile misafir olan kişilerle büyük reytingler düzlük Esra Erol; bu kabil samimiyetten uzak görüntüler sergileyen ‘gelin’ ve ‘damat’ adaylarıyla ‘sermayeden yemeye’ bitmeme ederse akıbet hangi peki bilinmedik!

Hep avrat kuşağı programları mercek altına alındığı şu günlerde, bu ve bunun kabil adaylara görgüsüz, yalın kat tek tıpkı kişinin talip olmayacağı açıkca mahsus olduğu üzere, “Zararın neresinden dönülse kardır” deyip, sunu gücük sürede bu hanıma posta vermesi, programın selameti açısından en akla yatkın değişmeyen olacaktır..

İşte bugün milyonların FOX TV etken yayınında dayanma sınırlarını zorlayarak izlediği o acayip ve beyhude ağız dalaşı…

İzlemek amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın