Estetik bağımlılığına ilgi!..

İngiliz manken Alicia Douvall’ın bedii tutkusu onu bambaşka bire bir insan yaptı. Birçok nöbet bu yüzden vukuf oldu, kamu 1,5 milyon İngiliz Sterlini yani kısaca 4.5 trilyon Türk Lirası harcadı.

Alicia oyuncak bebekler gibi duruyordu amma bu onu durdurmadı. 350’den aşkın faaliyetler geçirdi. Daha 34 yaşında ama acayip bire bir görüntüdeydi. Kızı annesinin faaliyetler masasında ölmesinden korkuyordu ve kötü gidişata dur etmek istedi. Bire Bir bölüm başkaldırı etti ve eğer durmazsa evi tecezzi edeceğini söyledi.

Douvall için bu aksülamel intibah oldu. Zehir görüntüsünün kendisi üstelik farkına vardı. Beğenilen bağımlılığı onda öyle tıpkısı çözme almıştı ki bukanak parmaklarını da kısalttırmıştı. Onlarca plastik cerrahla görüştü ve kendisini düzeltmesi amacıyla akıbet ayrımsız operasyon talep etti. Hemen 2 plastik cerrah ona yardım edeceğini açıkladı.
 
9 SAATLİK OPERASYONDA KULAKLARI KESİLİP YINE ADINA KOYULDU
 
9 saatlik tıpkısı operasyon geçirdi. Yanaklarındaki implantlar çıkarıldı, camit gülüşü Jan Stanek ve Caroline Mills yoluyla adina koyuldu.

Douvall: “Etibba masadan kalkamayabileceğimi söylediler ama umursamadım. Hayatımı esasen adina koymaya ve natürel yüzümü dümbelek almaya kararlıydım.” diyor.
 
“KARNIMI HİSSEDEMİYORDUM”
 
Doktorlar Douvall’ın kaslarını sıkılaştırmak üzere çenesini kırdı, elan bilahare çenesindei kas hasarını namina getirmeleri üzere taze kadının kulaklarını kesip yeniden hesabina koymaları gerekti. Alicia’nın kulakları kesildi ve yeniden hesabina koyuldu. Gülüşünü yine kazanabilmesi amacıyla bile burnu kırıldı. Bunlara karşın doktorlar namına neredeyse tek operasyonun garantisini veremedi.
Eski dublör gündeş görüntüsünden memnun olsa bile “şişman paralar” kazandığı zamanları değerlendirmediği amacıyla haddinden fazla nadim, “Şu anda kiralık bire bir dairede oturuyorum. Onca yıllık kazancımı estetiğe harcadım. Da aynı ilişkim de bulunmayan çünkü hiçbir koca rastgele hafta estetik cerrahi müdahale olan tıpkı kadınla birlikte başlamak istemiyor.”

Evvelce o kadar haddinden fazla ameliyat geçirmiş kim karnını, sol göğsünü ve kolunun altını hissedemediğini söylüyor.

HÜRRİYET INTERNET SİTESİ

Bir Cevap Yazın