Estetikte alışılmamış ayrımsız formül

Akşam’dan Mehmet Reşan’ın haberine göre yüzümüzdeki bu sarkma ve güçsüzlük etkilerini ortadan bürümek amacıyla sunma faal çözümlerden face lifting kendisine adlandırdığımız beniz germe ameliyatıdır. Mukavim haddinden fazla hastalanmış yüz germe ameliyatlarından muhtelif sebeplerden muhit kaçınmakta ve daha dümdüz yöntemlerle bu sürecin hafifletilmesi veya düzeltilmesini istemektedirler.

Bu süreci gevşetmek için beğenilen uygulamalarında botox, dolgu, peeling, dermabrazyon, fokuslu ultrason lazer tedavileri ve radyofrekans kabil birçok formül mevcuttur. Bu alanda serencam zamanlarda alelhusus ameliyatsız özel geliştirilmiş terzilik malzemeleri ve askılama aparatları kullanılarak yüzün sarkan bölümlerinin gerdirilmesi, yukarıya askılanması yöntemi ortaya çıkmıştır. İple beniz germe uygulamasında bu iplerin yaptığı yüzdeki gerdirme etkisiyle sonuçta dinç ayrımsız görünüme kavuşabilirsiniz. Bu uygulamada makbul iplerin üzerindeki çentikler, cildin maksut yönde sabitlenmesini sağlar, fevk-arkaya akla yatkın çekilen yüz derisinin vurdumduymaz dönmesini engeller. Kap bolluğu dikiş süresince kıymet namına yayıldığı amacıyla kap katlantısı oluşmaz.

Bu ipleri kullanarak kaşlar de matlup ölçüde kaldırılabilir. Ayrıca akıllıca hastalarda dal derisinin gerilmesi amacıyla dahi bu metot kullanılabilmektedir. Üzeri germe üstelik tasavvur, mufassal cerrahi müdahale sürelerine ve sorumluluk germe ameliyatlarının izlerine ister kalmadan daha zihayat ayrımsız dal görüntüsü vira etmek ve üzeri çarık açısını estetik açıdan elan düzgün benzeri kuzuluk getirmektir. İple beniz ve sorumluluk germe ve grup tahammül uygulamasında görünür rastgele ameliyat izi kalmaz. Muamele dernekevi duyum yitimi altında uygulanır, tıpkı saat büyüklüğünde sürebilir. İple yüz ve üzeri germe, takım tahammül, beniz germe operasyonlarına aday olan ve operasyona engel ayrımsız keyif problemi sıfır tekmil hastalara uygulanabilir.

Uygulamanın etkisi 1 ila 5 yıla büyüklüğünde (geçer not ipin kalıcılığına göre) sürebilir. Bu sürede derinin yaşlanması ve sarkması, derialtı yağ dokusunun incelmesiyle birlikte uygulamanın etkileri azalacak ve her an kaybolacaktır. Uygulamanın haddinden fazla eşsiz görülen bazen riskleri mevcuttur. Uygulamadan hızlı hızlı sonra o bölgelerde belli belirsiz ödem ve morluklar tür. Ödem 3-5 ahit zarfında be morluklar yer aşkın benzeri hafta içinde ağız ağıza düzelir. Haddinden Fazla eşsiz olarak makbul iplikler haricen görünebilir veya iki yan ortada asimetri fark edilebilir ki bu uzanım iş sırasında olursa o anda yahut muamelat sonrası üç hafta ortamında düzeltilebilir. Uygulama bölgesinde deride katlantı izleri çokça eşsiz gibi ancak bu uzanım bile geçicidir.

Bir Cevap Yazın