Etkili saçlar için mucizevi formül!

Takvim’birlikte düzlük kayran habere göre âdem vücudu amacıyla çok cesim olan vitamin, mineral ve karbonhidratlar içeren Hindistan cevizi yağı, saç sağlığını korumada üstelik etkin oluyor.

Başımızın tacı saçlarımıza Hindistan cevizini şüphesiz uygulayacağımızı, faydalarını uzmanlar şöyle açıklıyor:

“Saçlarınız dökülüyorsa Hindistan cevizi antagonist ile dağ çayı yapraklarını birlikte kaynatın. Bu karışımı saç derinize doğrudan uygulayın. Antrparantez Hindistan cevizi yağı ve bektaşi üzümünü kaynatıp saç diplerinize sürerseniz dökülmeyi engellersiniz.

Saçların gürleşmesi için de Hindistan cevizi yağı ve lavanta yağını karıştırıp tıpkısı geceleyin süresince oyalamak gerekiyor. Sabah durulamak ehliyetli oluyor. Bu karışımı istediğiniz sonucu alana büyüklüğünde tekrarlayabilirsiniz.

Saçlarınız cansız ve donuk görünüyorsa, yatmadan geçmiş Hindistan cevizi antagonist sürün. Sabah kalktığınızda yıkayın. Saçlarınızın ne büyüklüğünde bembeyaz ve kolay olduğunu görünce şaşıracaksınız.

Saçınızda kepeklenme sorunu yaşıyorsanız ilgi! Hindistan cevizi düşman içerdiği yağ asitleri ile kepeklere karşı etkin olduğu söylenen birçok şampuandan daha etkilidir. Kepeklerden sıyrılmak üzere geçmiş Hindistan cevizi ve hint yağını ılık suyla karıştırın. Bu karışımı saç diplerine ovma yaparak yedirin. Antrparantez Hindistan cevizi düşman ile süsen yağını dahi bir şekilde karıştırıp saçınızda 30 dakika bekletebilirsiniz. Sonrasında durulayıp yıkayın.

Tahakküm taranan ince saçlarda de Hindistan cevizi antagonist faal oluyor. Saçlara sürülecek az miktardaki yağ hem şekil vermeyi, hem dahi taranmasını kolaylaştırıyor.

Ara Sıra kişilerin alelhusus şita aylarında saksı derilerinde oluşan yaralara bile Hindistan cevizi antagonist umar kadar geliyor. Bunun üzere yapılması gereken Hindistan cevizi antagonist ve zeytinyağı ile saç derisine ovma açmak. Ancak sevgili okkalı ise nasıl doktora gidilmeli.”

Bir Cevap Yazın