Ezel’den eskimemiş sezon bombaları! Olur neler olacak?

Ezel bakir sezona aceleci geliyor!

33. bölümüyle geçtiğimiz hafta zaman arası veren Ezel için bakir sezonda özel müzikler hazırlanıyor.

Direktör Uluç Bayraktar, diziyi rastgele kısım tıpkı sinema filmi gibi kazanmak isteyince dizinin müziklerini hazırlayan Turgay Işıklı üstelik rastgele kısım için beyaz perde müziğine elan mail tıpkı çalgı aleti üzerinde durdu.

Işıklı, “O yüzden ‘Öncesizlik’in müzikleri biraz daha büyüktür. ‘Öncesizlik’ bana defa açtı… Sebebiyle birçok sinema filmi müziği üzere öneri aldım” diyor.

Işıklı, bakir mevsim sürprizi da açıkladı:

‘Öncesizlik’ için bakir müziklere başladım. Alışılmış müziklerin yanı sıra hem fert anlamda, hem bile hisse senedi tarzında gerilimli müziklerin çalışmalarına başladım. Gene iddialı çok beğenilen müzikler olacak.”

Dizide Kenan Birkan karakterini kimin oynayacağı henüz netleşmemişken, yıpranmamış sezonda bu ıra amacıyla hususi müzikler yapılıyor.

Işıklı, “Diziye ben karakter ağırlıklı enstrüman yapıyorum. ‘Ezel’de araklayıcı müzikleri duyduğunuz ant ekrana bakmasanız üstelik ne oyuncunun sahnesi olduğunu bilirsiniz. Zımnında ‘Kenan Birkan’ üzere da özel çalgı aleti yapmam gerekecek. Ama onun ki olduğunu elan bilmiyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın