F.Bahçe’den ‘kiralık’ yöntem!

Takvim’da meydan düzlük habere bakarak Moussa Sow’un hesapta olmayan aynı şekilde takımdan ayrılmasının ardından ileri uç hattında hemen Fernandao ve Robin Van Persie’ye mütezayit Fenerbahçe, ileri uç hattında sağlamlaştırma yapmakta azimli. Ancak güzeşte mali fair play dolayısıyla UEFA tarafından gelirleri dondurulan Fenerbahçe fazla maliyetten kaçınarak satın alma hesabına kiralama formülünü devreye sokacak. Van Persie’yi Barcelona’ya satmayacak olan Fenerbahçe yönetimi, Brezilya’nın Fluminense kulübünde merkez giyen 32 yaşındaki ileri uç oyuncusu oyuncusu Fred’i kiralamak istiyor.

Fluminense ile görüşmelerin sürdüren Fenerbahçe gine birlikte mevsim sonu üzere mübayaa opsiyonunu elinde burulmak istiyor. 2014 Acun Kupası’nda Brezilya forması giyen Fred, hala ülkenin yer dolgunca 10 ileri uç oyuncusu oyuncusundan biri namına gösteriliyor! Fred’in Fenerbahçe’ye sıcak baktığı üstelik kanıt ediliyor.

39 MISIL BREZİLYA MİLLİ VASEKTOMI FORMASI GİYDİ

Flumınense kulübü ile ve oyuncunun menajeri ile görüşmelerin devam ettiği beribenzer prüzlerin kaldığı dahi mevrut duyum ortada. 32 yaşında ve 1.85 boyunda olan Fred, 2005-2009 yılları arasında Lyon’da eşkal giymiş ve Avrupalı futbolseverler yoluyla o dönemde tanınmıştı. Avrupa Kupası maçında da Fenerbahçe’ye gol atan Fred, 39 sefer Brezilya Milli Takım forması giydi.

Bu maçlarda 18 gole imza attı. Fred, fırsatçı özelliği ve gol vuruşlarındaki becerisiyle biliniyor.

Bir Cevap Yazın