Facebook Messenger’a alışılmadık özellik

Türkiye’de meydan kayran habere bakarak aptal telefonların yaygınlaşması ile kullanıcılar elektronik beyin üzerinde mevcut Skype kabilinden uygulamaları bırakarak Whatsapp, Facebook Messenger ve tıpkı icraat ile mesajlaşma özelliğini kullanmaya başladı. Pop içtimai apışlık Facebook ’un mesajlaşma uygulaması Messenger ise yer haddinden fazla mergup icraat ortada saha alıyor.

Facebook Messenger üstünde yeryüzü kalın mergup fonksiyonlardan biri üstelik fotoğraf paylaşımı. Facebook verilerine göre Messenger üzerinden ayda 9,5 milyardan aşkın ışık paylaşılıyor. Bildiğiniz üzere dev iştirak kullanıcıların yoğunlaştığı değme alanı değerlendirmeyi gür biliyor ve Facebook, Messenger ’a yıpranmamış eklediği Photo Magic özelliğiyle bu deneyimi geliştirmeyi planlıyor.

Facebook ’un Photo Magic özelliği profilinize eklediğiniz fotoğraflara isimler öneren beniz aşinalık teknolojisini kullanıyor. Facebook, Photo Magic ile fotoğrafınızda mevcut kişilerin yüzlerini tanıyarak fotoğrafları Messenger ’birlikte göndermeden önce size otomatikman bu isimleri öneriyor. Böylece o isimleri değişik aramayacak ve unuttuğunuz eşhas olmayacak. Özelliği sarmak için Messenger Ayarlar bölümüne her an, Photo Magic ’i gördüğünüzde erişimine izin vermeniz ehliyetli.

Yüz aşinalık SU ’üstelik ve Kanada ’bile haram olması dolayısıyla kullanılamıyor. Bu yüzden Facebook, kullanılmamış özelliği 17 Mabeyin itibariyle AKARSU ve Kanada dışında parçalanmamış ülkelere açtığını duyurdu.

Bir Cevap Yazın