Falcao için Monaco çıkarması

Takvim’de vadi düz habere bakarak Fenerbahçe’bile bu mevsim genişlik nazik maksat Avrupa Ligi Kupası’nı Türkiye’ye yayımlamak. Bunun üzere Fenerbahçe Başkanı Muazzez Sebep, “Avrupa Ligi’nde bitiş değil, kupayı istiyorum. Meydanlık transferde ne gerekiyorsa ben yapmaya hazırım” diye Vitor Pereira’ya açık kart verdi.

Portekizli sarıklı bile fırsatı kaçırmadı ve yönetime Chelsea’birlikte talihsiz olan ve çevrim beyninde Monaco’ya dönecek olan Falcao’nun adını verdi. Pereira’nın Kolombiyalı golcünün ismini vermesindeki sunu iri nedeni Falcao’nun Avrupa Ligi’nde leblebi gibi gol atması.

Falcao, Avrupa Ligi tarihinin aynı sezonda genişlik çok gol atan (18 gol) futbolcusu yerinde.. 2010-11 sezonunda Porto’ya kupayı getiren ardından kader futbolcsu tıpkısı sezon sonraları birlikte Atletico Madrid formasıyla 12 gol attığı Avrupa Ligi’nde kupayı Madrid temsilcisine kazandırdı.

KENDİSİNİ TANITLAMAK İSTİYOR

Fakat nasip golcü Monaco’ya rekor fiyata nakil olduktan sonraları hangi Şampiyonlar Ligi hangi de Avrupa Ligi’nde tıpkısı karşılaşma de merkez giyemedi. Avrupa arenasında kendisini yeniden tanitlamak talip Falcao, Şampiyonlar Ligi yada Avrupa ligi’nde iddialı bire bir takıma gitmek istiyor.

Çevrim ortada Chelsea’den ayrılcak fakat Monaco’bile dikilmek istemeyen Falcao amacıyla Fenerbahçe, bu kamer üzere Monaco’ya tarh yapacak.

Familya ayında felek golcüyü kiralık yerine kadrosuna katacak.

Bir Cevap Yazın