Falcao Ocak’ta Fener’de!..

Takvim Gazetesi’nin Fenerbahçe’nin Falcao ile ilgilendiği ve çevrim ortada kadrosuna bakmak istediği haberi sonrası İngilizler bile Fenerbahçe-Falcao flörtünü manşetlerine taşıdı.

Mevsim başında Monaco’dan kiralık olarak gittiği Chelsea’de aradığını bulamayan ve devir beyninde sözleşmesini haleldar etmek amacıyla harekete sabık Radamel Falcao’nun Fenerbahçe’ye gidebileceği kanıt edildi. İngiltere’inin Daily Mümasil Gazetesi, Mourinho’nun ev ayında yıpranmamış tıpkısı golcü aktarma edeceği ve Falcao’yu kalın kafalı göndereceğini yazdı. Falcao’nun menajeri Jorge Mendes ile mümasil bağları olan Valencia ile alay malay Fenerbahçe’nin Kolombiyalı golcüyü kadrosuna desteklemek için girişimlerde bulunduğunu tabir etti.

Chelsea’bile sakıntı kaldığı amacıyla mutsuz olan Falcao’nun ise sonsuz 11’da oynayacağı aynı takıma müracaat etmek istediği ve bunun amacıyla haftalık ücretinde indirim üstelik yapabileceği ifade ediliyor. Fenerbahçe Başkanı Muazzez Yıldırım’ın özellikle bu futbolcuyu kadrosunda soldurmak için Sportif Direktör Giuliano Terraneo’ya bu alıntı için umum bitirme verdiği tabir edildi.

PREMİER LIG FALCAO’YA YARAMIYOR

Bonservisi Monaco’bile mevcut ve bu zaman Chelsea’üstelik yemeden içmeden 1 maçta ilk 11’da oynayan ve 9 maçta vakit kaybetmeden 1 golü kâin Falcao, sabık zaman bile Manchester United’birlikte kiralık adına geçirmişti. Sezon boyunca 14 maçta evvel 11’birlikte format giyen Falcao’nun hemen 4 gol atması dikkat çekti.

Premier Lig’de beklediği performansın bütün altında artan Falcao’nun bozuk günlerine çalmak ve patlama muktedir olmak üzere Fenerbahçe kabilinden bir takıma müracaat etmek istediği öğrenildi. Kolombiyalı golcünün menajeri Jorge Mendes’in Sportif Yönetmen Giuliano Terraneo ile önümüzdeki günlerde aynı araya geleceği öğrenildi.

Bir Cevap Yazın