Falsosuz cilt önerileri!..

1. Gaflet Haddinden Fazla Balaban

Evvel tam eğlenceli aynı uykuyu sayabiliriz. Butün aktarılma yaşadığımız ruhsal gerilim, gün ışınları, çepel çekicilik, egzoz gazları cildimize beis veriyor. Akşam dinlenen cildimiz böylecene yeniden tamir ediliyor. Sakametli olan kaslar rahatlıyor ve yüzümüz yine tertemiz ayrımsız tabir kazanıyor. Böylelikle kırışıkların oluşması azalıyor. 7-8 saatlik tıpkısı aymazlık, vücudumuz ve beynimiz amacıyla olduğu kadar cildimiz amacıyla de çokça makro.  Gaflet Uykusu süresinin dışında yastığımızın temiz olmasına dahi ilgi etmeliyiz. Ben, temas iki ya de üç günde bir yastık kılıflarını değiştiriyorum. Toz ve bakteriler ciltte kâin hücreleri kirletebilir, minik sivilceler oluşabilir. Yastık kılıfları, bürgü ve nevresimleri yıkarken cins olduğunca hassas aynı çamaşır tozu kullanmanızda yarar var.

Yastık kılıfı seçerken banko saha ve yumuşak aynı kumaş tasviye ediyorum, anif veya dalga özne aynı kumaş yüzünüzde kırışıklar oluşmasına faktör tür. 7-8 saatlik ayrımsız gaflet (dalavereli, sakin tıpkı odada), temiz benzeri ortam ve yüzünüzu rahatlatan, kalın yapmayan tıpkısı yastık üzere faktörler iyicene aynı cilt amacıyla yüzdelik 30 oranında etkilidir.

2. Akla Yatkın Eşya ve İçecekler

Vücudumuz, metabolizma akışını cilt üzerinden yapıyor. Temsil cildimiz çağ ışıklarından D vitamini üretiyor ve müvellidülhumuza alıyor, dokuncalı maddeler dışarı atılıyor. Bu akışlara arkalama edebilmek üzere öncelikle eli nimetli su sorumak gerekiyor (günde 2-3 litre). Özellikle uykuda cildimiz kendisini yeniliyor, bu nedenle ona gür malzeme verirsek bembeyaz, balıketinde ve hatasız benzeri cilde cemaat olabiliriz.

Bereketli göveri ve ürün tüketmek bu anlamda cildimiz üzere çok lazım. Göveri, semere ve kuruyemiş cildimizi onarım etmemizi sağlıyor. Göveri ve sonuç tüketirken farklı renklerde olmalarına, tıpkı şekilde kuruyemişlerin üstelik muhtelif olmasına ilgi etmeliyiz. Amma uzak durmamız müstelzim ayrımsız damga var, o bile beyaz zehir: Beyaz Zehir un, çok sodyum klorür, şeker hastalığı…

Şeker Hastalığı cildi yaşlandırdığı üzere özellikle uzak durulması gerekiyor. Sigara ve alkolden da kesinlikle uzak durmalıyız. Herhangi Bir ant zinde, katıksız besinler tüketmeye özen etmeliyiz.

Nebati (fasulye, nohut vs.) ve hayvani (ten, balık, yumurta, benzin) proteinler cildin inşaat malzemeleri. Amma karbonhidratların dahi çok işlenmiş olmayanları, örneğin kepekli mahsulat deri için haddinden fazla müfit.

Cilt güzelliğimiz üzere bağırsak sağlığına birlikte haddinden fazla ilgi etmemiz gerekiyor. Bağırsaklarımızın eğlenceli çalışması üzere probiyotik alabiliriz. Uzmanlar değme çevrim evet üstelik iki günde tıpkısı probiyotik yoğurt yenmesini referans ediyor. Yoğurt dışında probiyotik içeren ve Türkiye ’dahi çok tüketilen tıpkı araç daha var: Hâlsiz. Aygın Baygın hem cildimiz hem üstelik muafiyet sistemimiz üzere yarayışlı.

3. Ruh Beslenmesi

Ten sağlığımız amacıyla cisim beslenmesinin yanında ruh beslenmesini üstelik unutmamamız geçişsiz. Biliyoruz kim gövde, bellek ve can kuşu seçkin ant bir bütün namına çalışıyor. Cildin arz sevmediği öz stres. Zira stres kasları gerginleştiriyor ve kırışıklar oluşuyor. Cilde uygulanan bedii ameliyatların yüzdelik 90 ’ı doğrusu bu kasların rahatlamasını hedefliyor. Örneğin botoks, bazen noktalarda sinirleri atıl ayla getiriyor ve böylece tezce kaslar rahatlıyor. Ama o ant dahi saf yüz ifademiz kaybolabiliyor, zira mimiklerin ihtiyacı olan bazı kaslar üstelik gevşemiş oluyor ve kullanılmaz ayla geliyor. Bu nedenle yeryüzü doğal yöntem, bu kasları gerginleştiren durumlardan kaçınarak kaşlarımızı çok çatmamak! Söz Gelişi sıra ışınlarına maruz kalınca gözlerimizi kısıyoruz, eğer güneş gözlüğü takarsak hem gözlerimizi korur hem bile kırışıklık oluşumunu engelleyebiliriz. Spor ve istirahat ile bu kasları yeniden rahatlatabiliriz. Yoga bu konuda arz makul spor yerine biliniyor zira üzeri kaslarının rahatlamasını, gevşemesini ve esnemeyi sağlıyor.

Koku yöntemleri da tıpkısı şekilde ruhumuzu rahatlatır. Söz Gelişi sunu etkileyici olan yöntem; tıpkı kibir deliğini kapatıp öbür koku alma organı deliği ile soluk çevirmek, sonra tekrar soluk almak ve bu misil öbür koku alma organı deliğinden aynı işemi tekrarlamak… Antrparantez mumlarla hazırladığımız dinlendirici tıpkı düz ve rahatlatan mülevven kıyafetler bile ruhumuza dolgunca gelecektir.

4. Spor

Bütün biliyor kim ödeşme ve formda benzeri vücuda sahip olmak cilt güzelliğimiz açısından dahi çokça majör. Spor kan akışımızı elan faal benzeri ayla getiriyor, yeryüzü aşağı damarlara de oksijen yoğun koku ulaşıyor. Halk ve ayaklarımız soğuksa ısınıyor, bu çağ hep damarları temizliyor ve metabolizmayı hızlandırıyor. Yanaklarımız hıyanet aldatma oluyor, henüz dosdoğru bir görünüme kavuşuyoruz. Spordan sonra cildimiz bembeyaz ve saf görünüyor. Söz Gelişi ben fotoğraf çekiminden önce cildim tazelensin diye niteleyerek türlü olduğu büyüklüğünde bozulmamış havada acul bir üslup yapıyorum. Ama ilgi etmemiz müstelzim bir nokta var; spordan sonra cilt gözeneklerimiz kategorik olduğu amacıyla bozulmamış sıfır bire bir elle cilde dokunmamak lazım. Bildirme iyisi spor yaptıktan sonraları yüzümüzü hızlı hızlı temizlemek.

5.Ten Temizliği

Cildimizin temizliği seçkin antlaşma çokça makro. O büyüklüğünde haddinden fazla iz kullanıyoruz ki; makyaj likidasyon losyonları, tonikler, serumlar, kremler… Ve sonradan gazetelere dokunduğumuz elimizle yüzümüze dokunuyoruz! O ant bile sivilce kadar istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Cildimizi seçkin ant saf tutmalıyız. Makyaj yapmadan ya dahi krem sürmeden evvel ellerimizin muhakkak saf olması gerekiyor. Ben yüzüm için gelişigüzel dönüş küçük saf tıpkı silgi kullanıyorum ve pekâlâ yastık kılıflarımı sıkça yeniliyorum. Şayet cildim amacıyla hususi ayrımsız öz açmak istiyorsam, buhar odasına ya da saunaya gidiyorum, böylecene bütün hücreler arıtılmış oluyor. Bebek gibi bire bir cilde iyesi olmak istiyorsanız, temas hafta ya üstelik iki haftada bire bir size da tavsiye mektubu ediyorum.

6. Aut Hizmet

Çokça fena hâlde ciltleri olan ve daha istikbal yaştaki kişilere sordum. Bazıları maltalık boyu sadece benzeri krem kullanmışlar, bazıları bölüm dolaşma değişik kremler kullanmışlar bazıları bile hayatları boyuncu hiç krem kullanmamışlar… Bu konuda eş tıpkısı referans yok yani. Fakat kremin seçme devir çok detaylı ve belli belirsiz dokunuşlarla, yüze masaj uygulanarak sürülmesi gerektiği tıpkısı asıl. Antrparantez kremlerin kap tipine makul seçilmesi gerekiyor. Ben nerede olursam olayım muhakkak temas sabahleyin çağ koruyucu bir krem sürüyorum.

Deri bakımında saf malzemelerden faydalanabilirsiniz. Cilde yeryüzü bereketli gelen doğal malzeme: Bal. Amma doğal olmalı, şeker hastalığı içermemeli. Duşta ya üstelik banyoda kusurlu kaşık balı krem kabil cildinize sürebilir, 3-5 dakika beklettikten sonraları yıkayabilirsiniz. Birlik benzeri son alacaksınız! Haftada bire bir uygulamanızı tavsiye mektubu ediyorum! arada bir çocuk tarçın birlikte ekleyebilirsiniz, tarçın tıpkı spor üzere çağ akışının hızlanmasına koruyucu oluyor. Eğer çok fazla makyaj yapıyorsanız ara sıra uygulayacağınız aynı yoğurt maskesi ongun gelebilir, cildinizin ph değerini gene ayarlayabilir. 

Bir Cevap Yazın