Fatih Altaylı Arda Turan’a bindi verdi

17 yaşında nasip olunca avlu cılız olmuyor. Ki tığ 50 yaşında film yıldızı olup taşıyamayan hangi adamlar, kadınlar gördük.

Ardıl için bu yükü taşımaya çalıştı. Kimseden üstelik müzaheret filan görmedi. Hele kulübünden tek. Sonunda işi çocuğun eşey hayatına getirdiler. 60 ’ına basak dayayan ve Viagra ’yı avuçla yutup hâlâ zamparalık peşinde koşanlar, Ardıl ’nın cinslik hayatından alay yazar bundan keyif alır oldular. Ardıl üstelik sunma böylecene patladı, ilavesi ağladı.

Kullandığı cümleler ve sıfatlar biraz pahal da olsa, birilerinin bunları söylemesi gerekiyordu. Çünkü bizim memlekette hâlâ “efendilikten” anlamayanlar çoğunlukta. Terbiyeyi korkuyla karıştıranlar ağırlıkta. Bu yüzden Ardıl ’yı bir anlamda hepimize haddimizi bildirdiği üzere kutluyorum.

Arda ’nın ayrımsız sakatlığı varsa bu kulübünü ilgilendirir. Bu sakatlığın nedenleri da öyle. Tabii aynı de kendini. Eğer sakatlığında kendi hataları söz konusu ise bunun gelişmemiş vadede kötümser faturasını kulübü, tafsilatlı vadede fiyatlı faturasını ise kişi öder. 22 yaşındaki delikanlının aşk ve cinsiyet hayatını bahsetmek hiçbirimizin haddi değildir. Birlikte üstelik bilip körlemeden.

Fatih Altaylı

 

Bir Cevap Yazın