Fatih Altaylı, canlı yayında ağzına geleni söyledi

Yeke Yek ’te âdemiyet tarihi konulu ayrımsız tartışma yapmayı planlayan Altaylı haddinden fazla yoğun mail aldıklarını söyledikten sonra gözüne takılan gâh küfürlü ve hakeret içeren mailler amacıyla güvenilmez benzeri reaksiyon gösterdi.

Noteri, ustalık uzmanı, avukatıyla bu fenomen için özel bir tedbir yapıp tıpkısı kadro kuran Altaylı, küfürlü mailleri gönderenler karşı yasalı iş yapılacağını duyurdu.

Altaylı duyuruyu yaptıktan sonraları ise canlı yayında adeta çıldırdı ve ağzına geleni söyledi. Henüz ilk bile Habertürk ekranlarında analog tepkiler veren Altaylı bu misil kendini aştı.

Bu öğün ahlaksız bire bir grubun saldırısı altındayız. Bunu bekliyorduk. Bu misil hazırlıklıyız, Iletişim Başkanlığı ’ndaki yetkililerle bile görüştük, şu anda amade noterimiz da var. Şu anda maharet işler yapılıyor. Maillerin geldiği bilgisayarların IP numaralarını tespit yazar bütünü için gerekeni yapacağız banko. Siz o kaka ve leş ruhlarınız, kokuşuk bedenlerinizin gereğini yapmaya bitmeme edin. O bacaksızlara diyorum kim bu kere sert kayaya tostladınız. O bilgisayar başında oturup tek aynı özdek yapmadığı amacıyla kokuşmuş bedenlerinizle yazmaya devam edin. Köpek diyeceğim amma köpekleri severim buna da müstahak değilsiniz. Aşşağılık mahlukat sizden mi korkacağız? Bakın burada iki adam siz bekliyoruz. Paçanız sıkıyorsa hadi eş, buradayız.

Bir Cevap Yazın