Fatih Çekirge Ertuğrul Özkök’ün kızıyla evleniyor!..

Takvim’in haberine göre medya dünyası, tıpkı yuvanın elan mimarı oluyor. Bu sektörde tanışıp evlilik kararı düz yıpranmamış esame; Ertuğrul Özkök ’ad kızı Gülümsün Özkök ile adlı gazeteci Fatih Çekirge oldu. 1997 ’üstelik evlendiği Ercan Saatçi ’den 2009 ’da biricik celsede boşanan Gülümsün Özkök, detaylı müddet kalbini aşka kapadı. Elan evvel başından 2 dünyaevi geçen Fatih Çekirge ise Özkök ’ün gönlünü çalan beşer olmayı başardı.

AĞIZSIZ SEDASIZ AŞK

Babası Ertuğrul Özkök sebebiyle ayrıntılı süredir Çekirge ’yi tanıyan Gülümsün Özkök ile ünlü gazetecinin; ayrımsız süredir ağizsiz titreşimsiz aşklarını yaşadığı öğrenildi. Geçtiğimiz günlerde de dünyaevi kararı düz Gülümsün Özkök ile Fatih Çekirge, bu planlarını de aileleri ve dostlarıyla paylaştı. Özkök ’ad Ercan Saatçi ’den 2; 54 yaşındaki Fatih Çekirge ’nin da esasen geçen 2 evliliğinden 2 çocuğu bulunuyor. Bu evliliğin; iletişim araçları dünyasında ise balaban yankı bulacağı değişmez!

AYRILDILAR AMMA DOSTLAR

Usta gazeteci Ertuğrul Özkök ’ün kızı Gülümsün Özkök, 1997 ’birlikte müzisyen Ercan Saatçi ile evlendi. Çiftin 12 yıllık evliliği 2009 ’da bir tane celsede bitti. Saatçi, hem çarkıt eşi hem dahi eski kayınpederi Özkök ile boşandıktan sonra arkadaş kaldı.

EVLiLiĞE SICAK BAKMIYORDU

Başından iki nöbet dünyaevi güzeşte Fatih Çekirge ’nin temas 2 evliliği birlikte 10 sene sürdü. Boşanmaların arkası sıra dünyaevi kurumuna sıcak bakmayan Çekirge, tıpkı röportajda şöyle konuştu:

“Dünyaevi bende kapanan tıpkısı molekül nedense. İki kişinin bir evde birbirine alışmaya ve fazla alışkanlığa dönüşmesi… Süprizini, heyecanını kaybettiriyor bence bu boyut.”

Bir Cevap Yazın