Fatih Portakal’dan HDP’li vekile anif sözler!

Milliyet’in haberine bakarak FOX TV Temel Haber’in sunucusu Fatih Portakal, çiçeği burnunda HDP’li bakan Burcu Özkan’a anif artık.

Portakal, HDP’nin seçim kutlamasında konuşan kullanılmamış bakan Burcu Özkan’ın, karye korucularına “Buradan defolup gideceksiniz. Bize uzattığınız keleşi size çevirmesini ferah biliriz.” demesine sinirlenerek “Dakika tıpkısı gol bir. Haddizatında kafanızın içindekileri yansıtıyorsunuz.” dedi.

“DEFAATLE DÜŞÜNÜP BENZERI YOL KONUŞACAKSINIZ”

Anne Haber’bile HDP’li vekili söylediği sözlerden sonraları defo dilediği haberini sunan Fatih Portakal sinirlenerek şunları söyledi: “Çevir hafriyat yanmasın bu sizin yaptığınız. Dakika bire bir gol bire bir. Esasen belkide kafanızın içindekileri yansıtıyorsunuz. Ama bakın Türkiye partisi olma niyetinde tıpkı lideriniz var. ‘Ülke’ diyor. Bir Tane memleketten bahsediyor. Sizin söylemleriniz öncelikle ülkeme uymazlık verir. Bu topraklara engel verir. Elan bilahare dahi partiniz eke değil benim üzere, sizin partinize birlikte kötülük verir. Bu sözlerle bu ülkeye varlık getirmezsiniz. Sadece engel yaparsınız. Henüz sonra çıkıp kusur dilemiyeceksiniz. yüz kere düşünüp tıpkı nöbet konuşacaksınız.”

Bağlı Olmak için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın