Fatih Terim’den 5 Eş devrimi!..

Hürriyet’ten İsmail Er’in haberine göre Türkiye Ayak Topu Direktörü, güzeşte sene olduğu kadar yeniden tıpkısı aile haset yeni ayrımsız manifesto yayınlamaya hazırlanıyor. 6-7 Sülale 2015’te Haliç’te 14 yabancı kuralı özellikle girmek amacıyla futboldaki baştan yapılanmaya dayalı 10 saat kürsüde konuşan Fehva, 5 Karı 2016’da balaban ihtimalle memleketi Adana’dahi aynı basın toplantısı düzenleyerek çokça curcunalı getirecek açıklamalarda bulunacak Deyim, ayak topu kulüplerinin hele akim sonuçlardan sonra yer çok yüklendiği üç kurumda inhina niteliğinde tıpkı öneride bulunacak.

Türkiye’de futbolun illet gelişemediğini ve önündeki engelleri anlatacak olan Fatih Terim, hal önerilerini da bir tane biricik sırayalacak.

ENGELLERİ VE ÇÖZÜMÜ ANLATACAK!

Terim, pakt, federasyon ve iletişim araçları üçgenindeki ilişkileri masaya yatırıp yıpranmamış benzeri sermaye açılması gerektiğini söyleyecek. Cezrî aynı değiş isteyecek olan Fehva, Şekil Hakem Müesses (MHK), Profesyonel Ayak Topu Sıkı Kurulu (PFDK) ve Berkitme Müesses üyelerinin Kulüpler Birliği marifetiyle belirlenmesini ve Türkiye Ayak Topu Federasyonu’nun da atamayı gerçekleştirmesini önerecek.

Kavram, ‘Bu üç kurulun üyelerini dahi Kulüpler Birliği belirlesin, TFF ise çabucak bu isimlerin atamasını yapsın’ diyecek.

Bir Cevap Yazın