Feghouli savaşı!

Sporx’te saha alan habere bakarak Fenerbahçe’nin transfer listesinde yer kayran Cezayirli angıç oyuncusu Feghouli hakkında İspanyol basınında çarpıcı istihbarat düzlük aldı.

Feghouli kabil benzeri oyuncuyu elinden meccani yakalamak istemeyen Valencia’nın, bu aktarma döneminde gelecek tekliflerin genişlik iyisine Cezayirli oyuncuyu satacağı argüman edildi. Sofiane Feghouli üzere Manchester United ve Barcelona kabil Avrupa devlerinin da adının yazıldığı, menajerinin bu kulüpler ile görüşmeler yaptığı tez edildi. Fakat, Inter’in Valencia’ya şu temel kadar aynı öneri yapmadığı ve bu transferi yaz üzere bonservis ödemeden 30 Haziran’dahi beğenmek istediği yazıldı. Inter Beceri Direktörü Mancini’nin bu futbolcuyu takımında girmeyi çokça istiyor ancak kulübün bonservis yemek istememesi sav yaratıyor.

FENERBAHÇE FEGHOULI’Yİ LİSTESİNDEN ON PARALIK ÇIKARMADI

Fenerbahçe’nin Valencia’ya bildirme ferah teklifi yapan kulüp olduğu ve şu zaman için bu açıdan sunma ülküsel kulüp olduğu bile haberde kaydedildi.

Fenerbahçe, Cezayirli futbolcuyu zaman öncesinde aktarma buyurmak istemiş ve Valencia’ya ağırbaşlı benzeri teklifte bulunmuştu. Ancak Valencia, Şampiyonlar Ligi play-off turunda Monaco’yu eleyerek gruplara kalınca İspanyol ekibi Feghouli’yi Fenerbahçe’ye satmamıştı.

Bir Cevap Yazın