Fenerbahçe ayrımsız dünyalık önerdi!..

Sporx’te vadi alan habere göre transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe forvet ve orta sahaya sağlamlaştırma yarmak için bilcümle kozlarını ortaya döküyor.

Guarin’i mübayaa opsiyonuyla kiralamak için Inter ile şişman ölçüde anlaştağı kanıt edilen Solgun-Lacivertli kulüp Guarin ile anlaşmaya çalışıyor.  

Fenerbahçe yönetimi Inter’den yılda 2.8 milyon Euro düz Kolombiyalı ölçülü vadi oyuncusuna yıllık 4.8 milyon Euro öneri etti ve cevabı beklemeye başladı.

Öneri edilen bu nicelik az daha Robin Van Persie’ye verilen ücrete fiyat. Hollandalı şans, Fenerbahçe’den yılda 4.9 milyon Euro kazanıyor. Yapılan teklif Guarin’e sonuç derece çekici geldiği dahi mevrut duyum ortada!

PEREIRA ONU MEVSIM BAŞINDAN BERİ İSTİYOR

Fenerbahçe Ustalık Direktörü Vitor Pereira’nın mevsim esasen beri kadroda kabul etmek istediği isimlerden biri olan Guarin gerçekte Josef de Souza ile benzeri bölgenin oyuncusu. Ancak sakatlıklar, cezalar, teferruatlı loda ve UEFA Avrupa Ligi faktörler ayn önünde bulundurulduğunda Pereira, Guarin’e ihtiyacı olduğunu düşünüyor. Guarin, 2014 yılında Juventus’a alıntı olmaya haddinden fazla yaklaşmıştı. Fakat taraftar masadan kalkınca aktarma yatmıştı.

Bir Cevap Yazın