Fenerbahçe’den Brezilyalı hareketi!

Takvim’bile vadi alan habere göre Fenerbahçe, listesinde meydan düzlük Brezilyalı yıldızlar için harekete geçti. Zerrin-lacivertliler, Santos’ta dalan giyen Gabriel Barbosa (Gabigol) ve Lucas Lima üzere Santos’la görüştü.

Zaman başında Gabriel Barbosa’yı çok isteyen başkaca 15 milyon Euro öneri eden Sarı-Lacivertliler geleceğin yıldızı adına gösterilen Sambacı’nın yanında yeniden ayrımsız takımdan Lucas Lima’ya bile resmen talip oldu. İki oyuncu için yapılan ilk görüşmelerin olumlu geçtiği ve Santos’tan yanıt beklenildiği ortaya daha çok. Gabigol kadar 25 yaşındaki Lucas Lima üstelik “Brezilya’nın arz çaplı oyuncularından biri” yerine gösteriliyor. Fener’in listesindeki tıpkı ayrıksı âdemoğlu birlikte 17’lik bağıcı Leandrinho…

20 MİLYON EURO VERECEKLER

Ponte Preta’ya Leandrinho amacıyla 5 milyon Euro bonservis oyuncuya birlikte 5 sene için 15 milyon Euro teklif eden Zerrin-Lacivertliler’e Brezilya kulübü “Teklifiniz ancak” dedi.

Oyuncuya öneri edilen ücrette benzeri sav olmazken, Ponte Preta’nın henüz gök bilimsel ayrımsız miktar dilek ettiği kanıt edildi. Fenerbahçe’nin listesinde saha kayran tıpkısı değişik adam birlikte Palmerias’ın mutedil sahadaki oyuncusu Dudu. 2018 yılına büyüklüğünde kulübüyle sözleşmesi olan 23 yaşındaki aktör için Palmerias 10 milyon Euro istiyor.

Fenerbahçe listesinde olan bu 4 oyuncudan 2’sini alarak geleceğe yatırım yazmak yolunda.

Bir Cevap Yazın