Fenerbahçe’nin hedefteki ismi!

Takvim’de kayran düz habere bakarak İnter’in bile istediği Feghouli üzere yılbaşından sonraları harekete geçecek olan Fenerbahçe, zaman sonu sözleşmesi bitecek Feghouli amacıyla gelişigüzel fedakarlığı yapacak.

Fenerbahçe Yönetimi, Sivasspor maçından sonraları kadroya yapacağı sağlamlaştırma amacıyla düğmeye bastı. Diego’nun sakatlığının peşi sıra mutedil sahada sakil bastırık aktif Fenerbahçe, ikinci nısıf analog sorunlarla karşılaşmamak üzere önceliği orta sahaya verdi. Hem kanatlarda hem da itidalli sahada fariza alabilmesi nedeniyle yönetimin önceki gelişim olarak Feghouli ismi üzerinde durduğu belirlendi. Cezayirli oyuncu için gelecek hafta İspanya’ya gidecek olan Solgun-Lacivertliler, Valencia ile eli sıkı sektör yapacak. Feghouli’nin sözleşmesinin mevsim böylelikle bitecek olması nedeniyle Fenerbahçe’nin Cezayirli oyuncu amacıyla 3-4 milyon Euro teklif edeceği belirlendi. İnter’in de transfer listesinde vadi düzlük Feghouli’ye sunma gür teklifi Fenerbahçe’nin verdiği belirlendi.

Feghouli’ye yıllık 3.5 milyon Euro öneren Fenerbahçe Cezayirli yıldızın başını döndürmüş durumda. Valencia’da yıllık 2 milyon Euro’ya oynayan Feghouli’nin bu nedenle tercihinin Fenerbahçe olduğu belirtildi.

İKİNCİ SIRADA FORVET TRANSFERİ VAR!

Fenerbahçe, Feghouli transferinin ardından ağırlığı ileri uç oyuncusu transferine verecek. Fenerbahçe’nin listesindeki evvel anatomi ise Chelsea’nin süper yıldızı Falcao. Radomel Falcao’nun geçtiğimiz günlerde Fenerbahçeli futbolcuları instagramda strateji etmesi transferin gerçekleşeceğine dair geçmiş sıkıntı olarak gösterilmişti. Chelsea’üstelik kiralık oynayan yıldız futbolcunun bile Hiddink ile görüştükten bilahare geleceği için karar vereceği belirtildi. Ancak Fenerbahçe Falcao üzere kararlı.

MANCİNİ ‘NİN HEDEFİNDE FEGHOULİ VAR

Fenerbahçe’nin nakil listesinde düzlük düzlük Feghouli’yi benzeri çağ Galatasaray’ı çalıştıran Mancini dahi istiyor. İnter’birlikte fariza işleyen Makarnacı teknik adam çevrim arası Feghouli’ye kanca attı.

Bir Cevap Yazın