Fener’de ’10 numara’ operasyonu

Takvim’dahi saha kayran habere göre Fenerbahçe sezon sonu sözleşmesi bitecek Banega üzere kolları sıvadı. Sevilla’da bu mevsim gösterdiği performansla tıpkısı haddinden fazla kulübün traransfer listesine giren Arjantinli oyuncu için harekete geçen Soluk-Lacivertli yöneticiler İspanya’da kader oyuncunun menajeri ile tıpkı araya geldi. Fenerbahçe ati sezon 10 dümen namına düşündüğü Banega’ya 3.5 milyon Euro’dan 3 yıllık anlaşma önerdi. Nasip oyuncunun menajeri, değişik kulüplerden mevrut teklifleri dahi değerlendirerek Fenerbahçe’ye yanıt vereceklerini söyledi.

Fenerbahçe Yönetimi Vitor Pereira’nın isteği üzerine bu aktör amacıyla tamlık şartları zorlayacak. Mali Fair-Play gözetimine giren ve harcamalara oldukça özen etmesi müstelzim Soluk- Lacivertliler bonservisi elinde olan felek futbolcuyu elinden bile aşırtmak istemiyor. Arjantin Milli Topluluk forması giyen ve orta sahadaki yaratıcı futboluyla ilgi calip Banega’yı Teknik Direktör Vitor Pereira’nın detaylı süredir izlem ettiği belirlendi.

İSPANYA’DA İKİNCİ RANDEVU FEGHOULI İLE!

Valencia, Atletico Madrid ve Newells Old Boys takımlarında hat giyen Banega 2014 yılından beri Sevilla’da oynuyor. Fenerbahçe Yönetimi İspanya’da Banega ile görüşürken listesindeki ayrımsız sair anatomi olan Feghouli’yle birlikte temesa geçti. Zaman böylecene Valencia’dan ayrılmayı planlayan Cezayirli şans ile yapılan önce görüşmelerin olumlu geçtiği öğrenildi. Mevsim böylecene Valencia’nın tezyit etmek istememesi nedeniyle Fenerbahçe’ye nakil olamayan Feghouli’nin almanak 3.5 milyon Euro’ya sıcak baktığı tabir edildi. Bu konuda önümüzdeki günlerde bakir gelişmelerin olması bekleniyor.

SÖZLEŞMESİ ZAMAN SONU BİTİYOR

Zaman sonu sözleşmesi bitecek olan Banega için görüşmelerini mütemadi sürdüren F.Bahçeli yöneticilerin haddinden fazla yüce gelişmeler sağladığı mevrut bilgiler arasında düzlük alıyor.

Bir Cevap Yazın