Fener’de Latin rüzgarı!

Takvim’üstelik düzlük kayran habere göre Fenerbahçe alıntı çalışmalarını bilinmez bir şekilde yürütürken, dümen Pereira’nın isteği konusunda iki Cenup Amerakalı oyuncuya yöneldi. Bordeaux’da oynayan Urguaylı Diego Rolan, Soluk-Lacivertliler’in devre arasındaki ilk hedefi yerinde.

Salı haset yapılan nakil zirvesinde, hep isimler masaya yatırılırken Teknik Direktör Pereira maliyeti ve şu anki şartlar dahilinde arz lojik transferin Diego Rolan olacağını ifade etmişti. Fenerbahçe Yönetimi da Uruguaylı aktör için Fransız kulübü ile temasa geçti.

Bordeaux’lu yöneticiler Rolan’ı satmaya sıcak bakerken, 22 yaşındaki oyuncu amacıyla 8 milyon Euro bonservis ücreti istediler. Fenerbahçe Yönetimi bu rakamı dun çekmeye çalışırken, Urguaylı oyuncunun West Bromwich’in birlikte nakil listesinde olduğu sav edildi. Fenerbahçe’nin listesindeki bir diğer beniâdem şu zaman Palmerias’ta olan Paraguaylı Lucas Barrios. Spartak Moskova’dan Palmerias’a transfer olan 31 yaşındaki oyuncunun Brezilya kulübü ile 1 almanak henüz sözleşmesi var.

DIEGO ROLAN OLMAZSA 31 YAŞINDAKİ BARRIOS ALINACAK

Fenerbahçe’nin Bordeaux’lu Diego Rolan’ı transfer edememesi halinde Lucas Barrios’un transferinin gündeme geleceği belirtildi. Diego Rolan’ın zihayat ve gelecek vaat fail benzeri aktör oluşu nedeniyle Fenerbahçe’nin yekpare şartları zorlayacağı öğrenildi. 1993 tevellütlü olan 22 yaşındaki Diego Rolan, 2013 yılında Defensor takımından Bordeaux’a transfer oldu. Forvetin yanında esen kanat ve sol kanatta dahi görev işleyen Uruguaylı oyuncu, 17 kez milli formayı giydi. Diego Rolan’ın transfermarkt değeri ise 7.5 milyon Euro.

Bir Cevap Yazın