Fener’de Robben heyecanı!

Takvim’da kayran kayran habere göre Fenerbahçe Yönetimi,Bayern Münih’in yıldızı Robben için tekrar harekete geçe, yıldız oyuncunun transferini Robin Van Persie’nin gündeme getirdiği ortaya daha çok.

Van Persie’nin Dubai’bile Nani ile gelişigüzel dinlence yaparken, Robben ile kontak kurduğu ve Bayern Münih’li yıldızın transferinin baştan gündeme geldiği tabir edildi. Fenerbahçe Yönetimi ile kontak kuran Van Persie’nin “Robben gelmeye hazır. Çevrim arası olmasa birlikte zaman böylecene Sarı-Lacivertli formayı giyebilir” mesajını iletti. Fenerbahçe Yönetimi Van Persie’den gelen bu selen sonrası harekete geçti.

Pep Guardiola’nın adına sezon böylece geleceği kesinleşen Ancelotti’nin “Bayern gelecek mevsim kabuk değişterecek” açıklamasının ardından Robben dahi Bayern Münih’ten ayrılmayıkafasına koydu. Bu zaman formayı kaptıran ve ligde elden 7 maçta eşkâl giyen Robben adım adım Fenerbahçe’ye yaklaşıyor.

BABASI HANS ROBBEN’İ İSTANBUL’A ÇAĞIRDI

Van Persie’nin Robben’in Bayern Münih’teki rahatsızlığını Fenerbahçe’ye ilettiği ve böylece Soluk-Lacivertli yönetimi harekete geçirdiği tabir edildi. Fenerbahçe Yönetimi, Arjen Robben’in babası Hans Robben’i İstanbul’a çağırdı. Baht oyuncunun menajerliğini üstelik fail Hans Robben’in Fenerbahçe Yönetimi ile yapacağı görüşmeden bilahare yıldız oyuncunun durumu netlik kazanacak.

Çevrim arası olmasa de Fenerbahçe mevsim böylelikle Robben’i renklerine iaşe etmek amacında.

SADECE 7 MAÇTA OYNADI!

Askı ile yeniden temasa güzeşte Arjen Robben bu mevsim yalnız 7 maçta model giyebildi. Hollandalı nasip sakatlığı sonrası formayı kaptırdı.

KESİN EĞRETI

Ati zaman takımın başına geçecek olan Ancelotti’nin “Bayern korteks değişterecek” sözleri fikir Robben’i çap fail ayrımsız özge sebep.

Bir Cevap Yazın