Fener’den Çizme harekatı

Takvim’dahi vadi düz habere göre Fenerbahçe savunmaya berkitme yarmak amacıyla harekete geçti. Ince süredir Juventuslu Caceres ile görüşen ve transferinde nazik feyiz kaydeden Soluk- Lacivertliler, kader oyuncunun menajerinin “Ocak’ta gelin anlaşalım” demesi üzerine İtalya’ya gitme kararı aldılar. Juventus ile sözleşmesi zaman sonunda bitecek olan Caceres tarz şansı bulamadığı amacıyla Italyan kulübünden ayrılmak istiyor. Zerrin-Lacivertliler, İtalya’ya anbean Uruguaylı oyuncuyu resmen isteyecekler.

JUVE MASRAFTAN KURTULACAK

Fenerbahçe 28 yaşındaki oyuncuyu Ocak’ta renklerine esermek için Italyan kulübüne 2.5 milyon Euro teklif edecek. Juventus’un oynatmadığı ve zaman böylecene erkin kalacak olan oyuncusunu satmaya hamam baktığı öğrenildi. Makarnacı kulübü böylece Caceres’in kalık mevsimsel maliyetinden da kurtulmuş olacak. Soluk- Lacivertiler güzeşte sezon göl ayağı bileğinden ve omuzundan operasyon olan Uruguaylı oyuncunun benzeri zamanda keyif raporlarını üstelik istedi.

KONTROLDEN GEÇİRİLECEK

F.Bahçe’yi Caceres’in sakatlığı üzerine bilgilendiren menajerinin “Çokça koskocaman tıpkısı sakatlığı yok. Hazırlık gayeli özel alıştırma yapıyor” dediği öğrenildi. Zerrin-Lacivertliler, Uruguaylı oyuncuyu hem İtalya’üstelik hem dahi İstanbul’da mufassal benzeri sağlık kontrolünden geçirdikten sonraları imza attırmak uğrunda. Fakat Caceres’in kadrolya alınmayışının hamur nedeninin hocası ile yaşadığı sorunlar olduğu vurgulandı.

Uruguaylı stoper, Fenerbahçe’nin listesinde en üst sıralarda düzlük alıyor. Görmüş Geçirmiş aktör dahi sülale ayında Zerrin- Lacivertliler’e tıpkısı dakika önce katılmak istiyor.

Bir Cevap Yazın