Fener’e Rus bombacı!

Takvim’birlikte düz alan habere bakarak Kokorin fiziksel özelliklerinin birlikte maharet kapasitesi ile bile özen çekiyor. Golcü topçu kimi vakit asistleriyle dahi takımına katkı veriyor.

Süper Lig’birlikte, UEFA Avrupa Ligi’nde ve Tarım Türkiye Kupası’nda bökelik mücadelesi veren Fenerbahçe, aynı yandan üstelik önümüzdeki sezon amacıyla nakil çalışmalarını bitmeme ettiriyor. Gelecek mevsim daha güzlü tıpkı kadroya sahip olmak için ayrıntılı eleyip sık dokuyan ve bildirme gani oyuncuyu yer çarkıt maliyetle kadrosuna ek hesabında olan Solgun-Lacivertliler’e menajerler marifetiyle sonuç merhale ilginç ve koca aynı insanoğlu öneri edildi.

Üreteç Moskova’nın 24 yaşındaki forvet oyuncu Alexander Kokorin, Fenerbahçe’ye önerildi. Bonservisi piyasada 8 milyon Euro civarında olan Zalim futbolcunun 2016 haziran ayında Dinamo Moskova ile sözleşmesinin sona eriyor olması Solgun-Lacivertli pakt amacıyla cazibesini arttırıyor. Töz mevkisini santrfor olan Alexander Kokorin gerektiğinde ileri uç arkası ve sol açıkta dahi model giyebilen bir futbolcu.

KOKORIN, RUSYA MİLLİ TAKIMI’NA BIRLIKTE ÇAĞRILIYOR

Şu anda 24 yaşında olan Kokorin’in çok muhteşem tıpkısı ünvanı bulunuyor. 2008 yılında 16 yaşındayken Rusya Premier Ligi’nde gol atmayı başardı ve bu ligde gol atan yer zihayat topçu ünvanını elde etti. Kokorin, 2011 yılından bu yana fasılalı kendisine Rusya Milli Takımı’nda birlikte form giyiyor. Topçu için benzeri kıymetlendirme yapması beklenen Pereira ve sportif yönetmen Terraneo, şayet olmulu anlatım verirse Rus santrforun transferi amacıyla muktezi işler başlatılacak.

KOKORİN KİMDİR?
YAŞI: 24
TALIH: ILERI UÇ OYUNCUSU
ÜLKESİ: RUSYA
OYNADIĞI TAKIMLAR Sürükleyici Moskova (2008-)
– 24 yaşında ve 1.83 boyunda olan Kokorin, 2011 yılından bu yana 6 kez Rus Milli Takım forması giydi. Kokorin, Avrupa kulüpleri eliyle dahi strateji edilen benzeri oyuncu.

Bir Cevap Yazın