Fer Bozar’dan Öykü Serter’e sert fırça!..

Vatan’da düzlük kayran habere göre “Bu Hat Benim”mağara 7 Son Teşrin akşamı yayınlanan son bölümünde Aydınlık Bozar ve Tutku Ilgiyle krizi vardı.

Nurlu Bozar sunucu Öykü Serter’i fırçalarken, gelinlik giyen Hırslı Içten sevimsiz duş yaşadı.

Show TV’birlikte yayınlanan “Bu Form Benim” yarışmasının görk yarışmalarından transfer ismi Vuzuh Bozar bayağı kıyafeti dolayısıyla yargıcılar kurulu üyelerinden tenkit alınca kendini kaybetti.

NUR BOZAR ÖYKÜ SERTER’İ AZARLADI

Saf Bozar, Kemal Şarklı ile tartıştığı tam araya giren anonsör Hikâye Serter’i birlikte azarladı. Ziyalı Bozar’ın sonsuz Eksiksizlik Şarklı’nun sözünü kesmesi konusunda araya giren Hikâye Serter, “Aydınlık müsade ayar misin?’ deyince fırçayı yedi: “Ama sizin beni bu şekilde uyarmanıza ihtiyacım namevcut!’

ÖYKÜ SERTER DONDU KALDI

Hikâye Serter bu dikleniş karşısında şoke oldu ve karşılık vermedi. Aydın Bozar’ın bu tavrına tepkiyi Işıklı Yerlitaş gösterdi. Vuzuh Yerlitaş, ‘Öykü’ye yanlış davrandın. Bu yapılamaz’ diyerek bunu telafi etmesini istedi.

Aydın Bozar ise ‘Beni uyarmasına lüzum yok’ diyerek defo dilemedi. Hikâye Serter ise tecrübesini ve olgunluğunu konuşturdu ve ‘özürünü’ istemedi.

İşte Nurlu Bozar’ın Öykü Serter’i azarladığı o anlar..

İzlemek üzere haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın