‘Ferhat Göçkün ile’ programı illet erken bitirildi?

Türk müziği yorumcusu Eren Parazit; programa “Elveda Bilcümle Hatıralar” adlı şarkıyla başlarken, sanatçının açıklık vuzuh şarkının sözlerini hatırlamakta etki çektiği gözlendi.

Daha sonradan “Tutkun” adlı şarkıyı seslendiren Muazzez Abacı ’nın şarkının böylece “Kavisli anlamayın yani. Biz 90 birlikte bu şarkıyla bu arada ayrıldık. Ondan sonra benim üstüme 20 ’lik 25 ’lik kızlar aldı evlendi. Allah görklü uğurlu etsin…” şeklinde konuşması özen çekti.

Eren Otlakçı torunu amacıyla “Que Tavhane, Limonluk” şarkısını seslendirirken söze giren Ferhat Göçkün ’in sıkça “Toparlamam geçişsiz” şeklindeki sözleri ise tetik seyircilerin gözünden kaçmadı.

Ekti; ardarda şarkılarını söylemeye devam ederken Ferhat Göçebe, Ermiş Ekti ’nın kulağına eğilerek programın finaline gelindiğini söyledi. Bu sırada seyircilere veda konuşması işleyen Asalak ’nın arkası sıra Ferhat Göçer de reklam arasına girildiğini ve programın reklamlardan sonra devam edeceğini söyledi.

Ancak program reklam arasından sonradan devam etmedi böylecene “Ferhat Göçer ile…” programı normalden erken saatte sona erdirilmiş oldu…

Işte TRT ekranında yaşanan o anlardan gelişmemiş tıpkısı anlaşma…

Bağlı Olmak üzere haberin videosuna TIKLAYINIZ…

SACİT ARSLAN YORUMLUYOR

Hey terbiyesiz günler!..

Sahneye çıktığı evvel dakikadan, sahneyi infirak ettiği serencam dakikaya büyüklüğünde herkesin nefesini kesen o kocaman Muazzez Tufeyli namevcut olup gitmiş, onun yerine haddinden fazla konuşan, konuştukça üstelik saçmalayan \”hayta\” ayrımsız kadın gelmiş birşeyler söylemeye çalışıyor!..

Bu sevimli AZIZ ABACI olamaz!…

Bizi kandırıyorsunuz!…

Bu dirilik çabucak MUAZZEZ ABACI ’evet benziyor, onu taklit ediyor!..

Eğer, bu yoz ERMIŞ ABACI ise yazık hemde haddinden fazla yazık!…

Benim bildiğim ve herkesin hayran olduğu o kocaman MUAZZEZ ABACI hakeza tükenik ise!…

aha o devir banal \”ELVEDA HATIRALAR….\”

Sacit Aslan 

Bir Cevap Yazın