FİKRET, TAHSİN’DEN FENA HÂLDE UZAKLAŞIYOR

Ulu Kasıt Mir, Fikret ’le Tahsin ’in arasını doğrultmak amacıyla Adapazarı ’na gitmiştir amma, karşılaştığı boyut karşısında balaban sangılık yaşar. Tahsin, olaylara amil olan “şarkıcı eş Bahar” ile ofisinde baş başadır. Bu durumu yayımlamak Tahsin amacıyla baskı olacaktır.

Mavera yandan Fesleğen ’ın Tahsin ’le “O eş”ın birlikteliklerine tanık olması Fikret ’in kulağına gitmiştir. Fikret yaşadığı duruma ecnebi, Tahsin ’den giderek henüz dahi uzaklaşır.

Ulvi Sevda us çocuklarının rastgele biri hayatla apayrı mücadeleler yaşamaktadır.

Oğuz ’la yıpranmamış bire bir hayat yeşerten Leyla, ilk kez Oğuz ’a  Ceyda ’nın ve Ferhunde ’nin gözüyle bakmaya başlar. Oğuz, özlük çocuğunu bile tehlikeye atacak ilgiler içindedir. Bu format Leyla ’nın geleceğiyle ait kuşkularını arttırır. Necla kaba sabık ayrımsız kışın ardından Mualla Sarper ’le baharın eşiğine gelmiştir. Amma yitirdiği eşi ve bibi oğullarının yasını markajcı Çokluk ’mağara ailesi Necla ’nın gölgesi olacaktır. Bu çıkmazla lacerem mir edeceğini bilemeyen Necla, duygularını ilk defa Fikret ’le paylaşır.

Ailenin tek oğlu, Yüksek Şevk Mir ’in bir zamanlar umudu olan Fehamet ise, yaşadığı yenilgilerden ibret almış amma kendine güvenini ağız ağıza yitirmiş tıpkısı şekilde Mithat Yağız ’nın hisse senedi teklifini düşünmeye başlar. Ferhunde ’den uzak durmaya müteharrik ev, onun yeni bir öç hazırlığı içinde olduğunun farkında değildir. Ferhunde bu kere Necla üzerinden hayatlarına sızmaya karar verir. 

Işte bu akşam ezanı izleyeceğimiz bölümün fragmanı..

Bağlı Olmak üzere haberin videosuna tıklayınız..

Bir Cevap Yazın