Film Yıldızı TV üstelik yadırgatıcı operasyonlar!..

Ve yer majör dizileri, yarışmaları transfer ederek, daha çok 2012 -2013 sezonunda zirveye yürümek niyetinde…

Majör Asır ’ı filhakika sabık sene transfer etmişti. Peşi Sıra Dünya ’u de alınca, esasen Show TV ’nin arz koskocaman yayınlarını kendi bünyesine katmış oldu.

Hassaten bu kapsam, Show TV çalışanları ortada(Ki aylardır, yıllardır balaban maddi imkansızlıklarla kanalı ayakta tutuyor, üste tutmakla üstelik kalmayıp, hakeza aynı durumda Geçek D ile başabaş yarışıyorlar) “Tekevvün grubu, bu büyüklüğünde uğraşacağına, Film Yıldızı namına direkt Show TV ’yi alsaydı, işleri elan kolaydı. Filhakika bu gidişle Star, Show ’a dönüşüyor” yorumlarına illet oluyor.

Işte böyle aynı akın süresince olan Star, akşamlarına “kağıt üstünde” hal bulurken, sıra yayınlarını ise aynı kalem oturtamadı.

Yaz başından beri(boş sezonda) Alişan ve Ayşe Özyılmazel ’le izlence yapmayı deneyen Star, yaz sezonunda karşılarında yoğun tıpkısı rakip olmamasına karşın mergup düzeye ulaşamayınca, fatura Ayşe Özyılmazel ’e kesildi (beraber Ayşe Özyılmazel Eylül ayından itibaren programda olamaz). Alınan bilgiye göre, Alişan ’a tıpkı yıldız henüz verilecek ancak başka partnerle… O eş ise Zuhal Topal… Zuhal Topal, haddizatında evlilik programıyla henüz ilk Star ’birlikte gür bir sarrafiye yapmış ancak devamını getirememişti. Sonrasında ise Beyaz Zehir TV ’dahi çalışmaya başlamış fakat oradaki izlence dahi olmamıştı. Bu durumda Alişan, kolları sıvayıp, öncelikle özlük potansiyeliyle programı ayağa ahzetmek üzere rastgele şeyi yapmalı… Zira Ayşe gidince, apayrı kulp kalmıyor. Şayet yine düşünüldüğü gibi gitmezse, Alişan, TV dünyasından mal olmak zorunda kalabilir. Ancak Alişan, tıpkı zamanda bir hanende olduğu üzere sahnelerde hayatını sürdürebilir.

bu arada enteresan olan Ayşe ’nin azimet döneminin, Acun ’un geliş dönemine rastgelmiş olması… Bilindiği gibi Ayşe çarkıt eşi Mürtefi Taran ’la gelişigüzel Dünya ’la kilolu mesail yaşamıştı.

Gene eylülde başlaması planlanan Popstar birlikte, Acun ’un gelişiyle rafa kalkmıştı. Fakat şimdi alınan bilgilere bakarak, Film Yıldızı kadroyu(hakem heyeti) dağıtmıyor, ancak yapımcısı Osmantan Erkır ’ın “sunuculuğu” buhar oluyor!.. Bu konu dahi Dünya ’la mı ait adsız amma, 3-5 kamer bilahare(Acun ’un Star ’daki performansına göre) başlatılması planlanan Popstar ’de Osmantan Erkır ’a üstelik sunuculuktan el çektirilmiş ve şimdiden namına deşifre edilmiş.

Mahsus ki bu mevsim, bildirme çokça servet dağıtan, zirveye oynamayı hedefleyen Film Yıldızı, özellikle iletişim araçları sitelerine arz çok materyal üreten kanal olacak. Star ’ın Tekevvün grubuyla güç tıpkısı hareketlenme yaşadığı inkar edilemez.

(beraber tıpkısı ayar; elindeki programları kaptıran ve hala nazik tıpkı maddi imkansızlık faal Show TV, değişik kanallar kabil eylülde sezonu açamıyor ve Teşrinisani ayına hazırlanıyor.

Bu birlikte demektir ki, kanallar arasındaki yarışın ana sonuçları Kasım ayından sonradan ortaya çıkacak!..)

Bir Cevap Yazın