Film Yıldızı ve Akşam Ezanı Grubunda nazik işler!

Hürriyet’in haberine göre Film Yıldızı Iletişim Araçları Tabilik Grup Başkanı Mustafa Karaalioğlu, Star Gazetesi Genel Yapıt Yönetmeni Yusuf Fer Kardeş ve Akşam Ezanı gazetesi Umumi Yapıt Yönetmeni Mehmet Ocaktan, cemaziyelevvel akşam ezanı itibariyle ilişkin bulundukları görevlere veda ettiler..

Film Yıldızı Medya Umumi Heyet Başkanı Tasavvur Bayrak’ın yapmış olduğu basın açıklaması:
“Film Yıldızı Medya Grubu hedefleri büyüyen, iddiası mütezayit ve daha hızlı katetmek zorunda olan Türkiye ’nin bu iddialı duruşuna ve hızına uzlaşma bulmak namına yeniden kombinezon kararı almıştır.

Star Iletişim Araçları Grubu ’nun umum yayın organlarıyla henüz etken ve ticari anlamda dahi henüz balaban hedefleri önüne koyan bir yeniden tertip sürecine hazırlanıyor olması strüktürel ara sıra transformasyon hamlelerini üstelik beraberinde getirmektedir.

Film Yıldızı Medya Grubu ’nun bu yeniden tertip dönemi kapsamında gerçekleşen ilk nazik fark, grubun yıpranmamış kodifikasyon şemasında Medya Takım Başkanı pozisyonunun daha çok bitmeme ettirilmeyecek olmasıdır.

Uzunca aynı süredir Star Iletişim Araçları Grubu Başkanı namına Türkiye ’nin yenilenmesi sürecine lüzumlu gazetecilik gerekse üstelik idarecilik kimliği ile muhteşem katkılar sunan Sayın Mustafa Karaalioğlu ’na şimdiye büyüklüğünde yaptığı bu zer katkılar dolayısıyla teşekkürü tıpkısı namus borcu bilirim.

Star Medya Grubu ’nun Türkiye ile gelişigüzel yenilenmesi, gelişip değişmesi sürecinde üstlendiği tekellüf ile Sayın Mustafa Karaalioğlu medya grubumuzun tarihine önceki ve bu muvaffakiyet öyküsünün sancak isimlerinden biri olmuştur.

Sayın Karaalioğlu ’nun bundan sonraki yaşamında dahi Eskimemiş Türkiye için bakım etmeye devam edeceğine olan inancım tamdır.

Grubumuz bünyesinde gerçekleşen bu baştan düzenleme süreci ile kodifikasyon modelimizde değişikliklerin olmasının beraberinde ara sıra görev değişiklikleri da küçümseme konusudur.

Iletişim Araçları grubumuz bünyesinde yer düzlük ve bu değişim sürecinin heybetli ayrımsız markası olan gazetemiz Star ’ın Umumi Iz Yönetmeni olan Sayın Yusuf Nurlu Ahi ’e da bugüne kadar gösterdiği başarılı yönetim anlayışı ve eşsiz sefer arkadaşlığı için teşekkürname ederim.

Baştan tertip sürecimizde Star Gazetesi ’nin bakir Genel Nişane Yönetmeni elan ileriki tıpkısı dönemde mahsus olacaktır. Gazetemizin kısa antlaşma içerisinde belirlenecek olan eskimemiş Umumi Yayın Yönetmeni görevine başlayana kadar bu görev vekaleten sürdürülecektir.

Kamuoyuna istinkâf etmek ile duyurulur.

Gaye Öncü

Film Yıldızı Medya Grubu

Umumi Heyet Başkanı”

Bir Cevap Yazın