Fırıldak Çiçeği yeni im döneminde üstelik kazandıracak!

‘ÇARKIFELEK ’ ILKGÜZ ’DA EKSIKSIZ HIZIYLA DEVAM EDİYOR!

Yılların elzem yarışması Talih bu kere de güven kartı borçlarını bayılmak amacıyla kavrayışsız döndü!

İlker Ayrıcalı ve Fatmagül Fakı ’nın keyifli sunumuyla Kader, Orak Ayı ayında Sınır D ekranlarında izleyicilerle buluştu.

YENİ ÇARKIFELEK ’TE ITIMAT KARTI BORÇLARI ÖDENİYOR!

Bu sefer yarışmacılar kazandıkları aşama sonrası ‘Kartıfelek ’ yerine adlandırılan çarkın başına geçip mevcut kredi kartı borcunun çarkta denk mevrut yüzdesi kadarını kapatmak için yarışıyor.

Üstelik borcunun yüzde yüzünü kapatanlar kalan puanlarıyla dahi çarşıdan ahzüita yapabiliyor.

BÜYÜK ÖDÜL: VERGİLERİ ÖDENMİŞ DEPOSU MEŞGUL SONUÇ NÜSHA BIR ARABA!

Fırıldak Çiçeği, finale mütezayit ve soruyu doğru oranlama fail yarışmacıya birlikte nazik dürü heyecanı yaşatıyor. Yarışmacılar nazik ihsan adına vergileri ödenmiş, deposu dolu son benzeşim otomobili nail olmak üzere belirteç seçiyor.

Temmuz kocaoğlan süresince izlenme rekorları kıyamet ve izleyicinin beğenisini kazanan alışılmadık Kader, Biçim D ’nin bakir iz döneminde dahi ekranda!

Eylül kocaoğlan itibariyle eskimemiş bölümleri ile ekrana ati olan Fırıldak Çiçeği, yeniden yarışmacıların itimat kartı borçlarını ödeyecek, otomobil kazandıracak; İlker Ayrıcalı ve Fatmagül Fakı heyecanı sınırsız eğlenceye dönüştürecek!

Bugüne kadar 100 bini fazla referans düzlük Fırıldak Çiçeği ’te siz bile yarışmak istiyorsanız, www.kanald.com.tr ’den başvurabilirsiniz.

İşte Fırıldak Çiçeği programında makine kazananlar…

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın