Fox TV Sorumlu Genel Nişane Yönetmeni görevden alındı!

Medyaradar’ın özel haberine göre ince yıllar Fox International’de kayırıcı düzeyde görevler alan Aşkın, Fox Türkiye amacıyla 2014’te Amerika’dan Türkiye’ye gelmişti.

Çiy Fazla kimdir?

Teferruatlı yıllar Hollywood ’bile dinamik Şebnem Çok, İzmir Amerikan Kız Koleji ’nden sonradan Boğaziçi ’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden çıkışlı oldu. Los Angeles ’de Trimax şirketinin aut alımlarında çalıştı. Çiy Fazla, Trimax ’ın desteğiyle “Daylight” (LLC) yapım şirketini kurdu. “Shine” ve “Tango” filmlerinin prodüktörlüğünü fail Pandora Cinema ile çalıştı.

Şebnem Çok, 20th Century FOX Film ’in benzeri parçası olan Fox International Productions ’a, film portföyü ile ait arsıulusal bey, yatırım, satınalma ve dağıtım düzenlemek için 2009 yılında katıldı.

Aşkın, Fox International’de (FIP), Arsıulusal Yapımlar ve Satıştan Mesul Başkan Yardımcısı görevinde iken, aralarında Meksika Yüksekokul Ödüllerinde meydan almış olan Gerardo Naranjo’nun yönettiği ‘MissBALA’, Fred Cavaye ’nin yönettiği ‘Mea Culpa’ ve andıran zamanda FIP’ye kazandırılan Sean Ellis’in yönettiği, Sundance Film Festivali’nde izleyiciden ‘Yabancı Dilde Yeryüzü gani Film’ dalında Peyrev Ödülünü nail olan ‘Metro Manila’nın tekrardan yapım haklarının alınmasına imza atmıştı.

Bir Cevap Yazın