G.Saray transferde vites taktı!

Benitez çıkarması

Takvim’de meydan düz habere bakarak Donk ve Linnes’i mütemmim Solgun-Kırmızılı dalavere yeni tıpkısı para aktarımı için kolları sıvadı. Genel Sekreter Fatih İşbecer ve Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün ikilisi Arjantin’in Independiente takımında oynayan 21 yaşındaki Martin Benitez’i taahhüt etmek üzere görüşmelere ivinti verdiği ortaya artık. Forvet arkasında görev kayran canlı futbolcu 4 yıldır eşkal giydiği Independient takımında gösterdiği performansla geleceğin sunu nazik yıldızlarından biri yerine gösteriliyor.

Beceri Yönetmen Mustafa Denizli’nin de istediği öne sürülen Martin Benitez amacıyla Sarı- Kırmızılı yönetimin 4.5 milyon Euro’luk benzeri teklifte bulunduğu ve pazarlıkların yekpare hızıyla sürdüğü gelen bilgiler arasında.

ARJANTİN KULÜBÜYLE YIPRANMAMIŞ MÜLAKAT YAPILACAK

Martın Benitez’in kendisini yayımlamak için Avrupa’da bir pakt aradığı ve bu nedenle Galatasaray’ın teklifine haddinden fazla yunak baktığı öğrenildi. Arjantinli oyuncuyla ilişkin aynı dava bulunmazken kulübünü bildirmek amacıyla girişimler sürüyor.

Fatih İşbecer ve Cidal Ergün ikilisinin bu transferin gidişatı hakkında Dursun Özbek’e sonsuz bilgelik verdiği ortaya daha çok. Bu transferin gerçekleşme ihtimalinin faziletkâr olduğu ve Arjantin kulübüyle sonuç bire bir görüşmenin yapılacağı öne sürüldü.

Bir Cevap Yazın