G.Saray’da Damiano heyecanı!

Takvim’da yer düz habere bakarak Galatasaray ecnebi transferinde forvete yöneldi… Donk ve Linnes’in ardından golcü arayışlarını hızlandıran Solgun-Kırmızılı dümen listedeki oyunculardan Santos’ta dalan giyen Leandro Damiao’yu listenin sunu başına aldı.

Bozuk kulübü Santos ile mahkemelik olan ve akıbet olarak davayı kazanarak azade küsurat Damiao ile masaya oturuldu. 26 yaşındaki aktör ile 2 milyon Euro karşılığında konvansiyon sağlandı. İmza parası namına 3 milyon Euro isteyen Brezilyalı oyuncu ile 2 milyon Euro’evet umum sıkışıldı. Transferde Cimbom’un Brezilyalı kaleci artrenörü Taffarel oyuncunun inandırma edilmesi üzerine iri çalım oynadı. Fakat yine bile son sözü Beceri Yönetmen Mustafa Denizli’nin söylemesi bekleniyor.

AUSTIN 16 MAÇTA 9 NÖBET FİLELERİ HAVALANDIRDI

G.Saray Damiao’üstelik aynı mahzur yaşarsa QPR forması giyen golcü Charlie Austin’i alıntı edecek. 26 yaşındaki İngiliz golcü için bonservis ödenmeyecek. Austin bu mevsim çıktığı 16 maçta rakip fileleri 9 yol havalandırdı. Kopenag’ın tendürüst golcüsü Andreas Cornelius evet de Chelsea’li Loic Remy’i üstelik adaylar ortada. Cornelius’un 5 milyon Euro’luk bonservis bedeli olması transferin önünü tıkıyor.

Bir Cevap Yazın