G.Saray’da Terry bombası!..

Takvim’da kayran düzlük habere göre Galatasaray, Solgun-Kırmızılı taraftarlara dayanılmaz bire bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Sezon sonunda Chelsea ile sözleşmesi bitecek olan Terry’nin ibnelik etmek istemesi ve Türkiye’ye gelmeye hamam bakması Galatasaray’ı harekete geçirdi.

John Terry’nin Solgun-Kırmızılı yöneticilerle bir ülfet yaptığı ve 1.5 almanak ayrımsız anlaşmaya ‘Evet’ dediği kanıt edildi. Dün ortaya atık kanıt gündeme bomba kabil düşerken, Soluk-Kırmızılı kulüpten değme ne bire bir açıklama yapılmadı. Galatasaray Yönetimi’nin Sarı-Kırmızılı taraftarlardan mevrut tepkiler konusunda Terry transferine yöneldiği ve rastgele iki tarafın dahi çevrim arasındaki barışma üzere halk sıkıştığı belirtildi.

GÖRÜŞMEYİ ÇEKIŞME ERGÜN GERÇEKLEŞTİRDİ

Bilindiği kadar Galatasaray Sportif Direktöre Çarpişma Ergün geçtiğimiz günlerde İngiltere’ye gitmişti. Ergün’ün scout sistemi ile ilgili bir uyuşma yarmak için İngiltere’ye gittiği vurgulanmıştı. Fakat iddialara bakarak Ergün’ün Terry ile geçmiş teması İngiltere ziyaretinde kurduğu ve görüşmelerin o tarihte başladığı belirtildi.

FENERBAHÇE BILE HADDINDEN FAZLA İSTEMİŞTİ

İngiliz futbolunun cesim isimlerinden olan John Terry’yi sezonbaşında Fenerbahçe birlikte çokça istemişti.

Soluk-Lacivertliler’in anlaşmaya haddinden fazla yaklaştığı Terry mevsim sonuna büyüklüğünde Chelsea’de kalmaya karar vermişti. Terry’in deminden dahi Galatasaray’a imza atacağı tez edildi.

Bir Cevap Yazın