G.Saray’dan 3 koldan harekat!

Takvim’üstelik yer düzlük habere göre vakit kaybetmeden Donk’u yöntemince açıklayan Galatasaray, katiyetle nakil yapacağı 3 devlet olan, sağ katı, esen kilitsiz küreksiz ve forvet üzere artık sona yaklaştı.

Mustafa Denizli ve scout ekibinin teferruatlı para aktarımı listeleri artık iyiden iyiye şekillendi. Olmazsa imkânsız transfer mevkii sağlıklı katı üzere bildirme zinde adaylar Paris St. Germain’den Gregory Van der Wiel, Ajax’tan Van Rhijn ve Molde’den Martin Linnes.

Bu adaylar ortada Linnes, Aslan’a elan yakın. 24 yaşındaki oyuncuyla seçme konuda anlaşan Sarı-Kırmızılılar, Molde ile pazarlıklarını sürdürüyor. 3.5 milyon Euro’dan husus açan Norveç kulübü 3 milyon Euro’ya indi.

HEM ESEN HEM SOL AÇIKTA OYNUYORLAR

Ajax’ta kiralık adına oynayan Polonez Milik’in alternatifi ise Chelsea’üstelik bahtsız olan Loic Remy. 29 yaşındaki Fransız Milli futbolcunun sürekli geçmiş 11’dahi yutturmak istediği ve bu yüzden Galatasaray’a gelmek istediği öğrenildi. Galatasaray, sağ ve sol açıkta oynayabilen tıpkısı oyuncu almayı planlıyor.

Bunun üzere dahi Zerrin-Kırmızılı dalavere, Partizan’ın 19 yaşındaki futbolcusu Andrija Zivkovic amacıyla girişimde bulundu. Nice’üstelik oynayan Fransız Hatem ben Arfa üstelik G.Saray’a mümasil…

Bir Cevap Yazın