G.Saray’ın felek günleri!

Sabah’ta saha düz habere bakarak sezonun ikinci yarısı öncesi daha tıpkı kamp yeri ayarlanamadı… Mustafa Denizli’nin bibi yardımcısı bulunamadı. İdmanlardan rakip takımların analizlerine kadar tamam teknik konularla Denizli ilgileniyor. Maestro Sneijder ’in sakatlığının durumu belirsizliğini koruyor… Müjdesi sunulan transferlerden vakit kaybetmeden Ryan Donk katiyet kazanırken, büyük umutlarla şekil giymesi beklenen Grosskreutz ise soluğu Stuttgart ’ta aldı.

1. SUNMA IYI ÇÖZÜM ÇÖZÜMSÜZLÜK

Galatasaray, kritik ayrımsız haftaya giriyor. Cumartesi günü Türkiye Kupası’nda İstanbul’da Karşıyaka ile karşılaşacak zerrin-kırmızılı takımın kamp yeri bibi netleşmedi. Hamza Hamzaoğlu döneminde belirlenen kamp yeri, Mustafa Denizli’nin göreve gelişi sonrası nakız edildi ve Antalya’da bakir aynı otel arayışına girildi. Ayrıksı takımlar ile tıpkı otelde eğleşmek istemeyen Galatasaray yetkilileri, 17 Ocak’ta Sivasspor maçıyla başlayacak ikinci devre öncesi kamp konusunda arayışını bibi sonlandıramadı.

2. TRANSFERLER ADETA BILMECE

29 Kasım’da Kasımpaşa maçıyla Galatasaray’daki görevine başlayan Mustafa Denizli’nin bibi bire bir yardımcısı yok… Hasan Şaş, Beklenti Davala, Cevat Prekazi gibi adlar gündeme gelse birlikte apotr antrenör konusu ligin ikinci yarısı öncesi belirsizliğini koruyor. Süper Lig, Türkiye Kupası ve UEFA Avrupa Ligi’nde yarışmayı sürdüren zerrin-kırmızılı takımda Denizli’nin tekmil alanlara bir tane başına yetişmesinin aheste olduğu yorumları yapılıyor. Çok konuşulan devir arası takviyeleri üzerine ise kesinleşen Donk dışında net tıpkısı beşer bulunmuyor.

3. 10 NUMARANIN YOLU GÖZLENİYOR

Takımın kilit ismi Wesley Sneijder’mağara tedavi süreci belirsizliğini koruyor. Önceki yarının serencam maçında sıhhatli diz dış canip bağlarında hasar oluşan Hollandalı baht için, Havuz ve salon çalışmalarını içeren iyileştirme programı sürecek” denilmişti. Tatilde fizyoterapisti ile Dubai’ye revan Sneijder’in durumu bu hafta çekilecek MR sonrası netleşecek.

4. LİSANSI ÇIKMADI VATANINA DÖNDÜ

FIFA’ya belgeleri sakat ve imzasız gittiği için sezonun önce yarısını kaçıran Grosskreutz’un dönüşü sabırsızlıkla bekleniyordu. 6 kocaoğlan boşa sabık Alman şans, özürlü tıpkısı yakını olduğunu belirterek vatanına döndü. Umum sıkıştığı Stuttgart Kulübü’nün geçkin esenlik kontrolünden geçirdiği Grosskreutz, Galatasaray’a 2.6 milyon Euro kazandıracak. 

Bir Cevap Yazın