Galatasaray nakil avında!

Galatasaray transferde gaza bastı…

Takvim’dahi yer düzlük habere bakarak Donk ve Linnes’i mütemmim Sarı-Kırmızılı yöneticiler golcü transferinde sona geldi. Galatasaray forvette önceliği Ajax’ın Polonyalı yıldızı Arkadiusz Milik’e verdi. Hollanda takımının Antalya’da kamp yapması Galatasaray’ın bu transferi bitirmesinde elini güçlendirdi. Futbol Direktörü Cidal Ergün Milik amacıyla Antalya’da Ajax’la yaptığı görüşmede resmi teklifte bulundu. Hollanda takımında bu mevsim 34 maçta 23 gol atan Polonez topçu için Ajax’a 5 milyon Euro’luk bir teklifte bulunulduğu ortaya artık. Hollanda kulübünün erişmek üzere süre istediği fakat bu rakamı dar gördüğü öğrenildi. Milik’in ise Galatasaray’a gelmeye çokça hamam baktığı gelen bilgiler arasında.

OLE GAZETESİNDEN MARTIN BENITEZ İDDİASI

Galatasaray bu oyuncuda mahzur çıkması yerinde Santos’tan Leandro Damiao ve Juventus’tan Zaza’nın isimlerini de ısıdam tutuyor. beraber Yaşa gazetesi Galatasaray’ın Indipentiente takımında gestalt giyen Martin Nicolas Benitez’i devreye aldığı öne sürüldü. Ceride Sarı-Al idarecilerle bu hafta resmi görüşmelerin gerçekleşeceğini yazarak, “Bu aktarma bitebilir” yorumunu yaptı.

PERFORMANSI HERKESİ BÜYÜLEDİ

Ajax’ ta müthiş bire bir başarım gösteren Milik 34 maçta 23 gol kaydederek mecmu dikkatleri konusunda çekti.

ceza sahası içinde bitirici vuruşlarıyla maruf 21 yaşındaki Polonyalı golcü taze yaşına rağmen golü çokça iyi koklayan bire bir aktör. Ayrıca gelgel hakimiyeti bile çok erdemli tıpkısı aktör…

Bir Cevap Yazın