Galatasaray’da yangın var!..

Takvim’dahi meydan düzlük habere göre Dursun Özbek’i vizyonu olmadığı üzere eleştiren eski başkanlar yönetimi yuvarlamak için düğmeye bastı. Duygulu Yarsuvat’ın yeniden başbuğ olması üzere çalışma başlatıldı… Özbek dalavere köşeye sıkıştı…

Galatasaray alaz alaz yanıyor…

Soluk-Kırmızılı takımın bökelik yarışından kopması zirvenin 9 puan gerisinde kalması camiada nazik tepkiye kez açtı. Başbuğ Dursun Özbek’in Hamza Hamzaoğlu’nu göndermesinin ardından göreve getirdiği Mustafa Denizli’nin ızdırap gidişe “dur” diyememesi, Galatasaray’ın daha bile kötüye gitmesi Solgun-Kırmızılılar’ı ayağa kaldırdı. 18 aylık inikat üzere 13.2 milyon TL’ye imza atan ve ligin sunma fiyatlı hocası konumuna mevrut Denizli’nin Hakem bizi kıyım kıyım doğradı” demesine aksülamel yağdı.

Galatasaray’ın Beşiktaş karşısında tek madde yapmadığına Tolga’nın yerine oynayan genç kalecinin eline bir birçok el tümden değdiğine özen çeken Solgun-Kırmızılılar, “Ligin sunma fiyatlı hocasının sığındığı bahaneye bakın” dediler.

YÖNETİMİ YUVARLAMAK AMACIYLA HAREKETE GEÇTİLER

Galatasaray’de Dursun Özbek yönetimine tepkili olan uymazlık birlikte ayağa kalktı. Çarkıt başkanlar Dursun Özbek yönetiminin anlayış sahibi olmadığı görüşünde birleştiler ve darbe hazırlığına başladılar. Özbek yönetiminin Grosskreutz skandalı kadın basket takımında koşa pasaportlu Kizer krizi ve akıbet namına Alex’in söylemediği sözlerin Yıldırım’a karşılık yerine kullanılmasının G.Saray’a yakışmadığı belirtildi.

SON 10 YILIN HESAPLARI BIRICIK TEK İNCELENECEK

Hamza Hamzaoğlu’nun gönderiliş şekili ve neredeyse emekliye çarpık Denizli’nin göreve getirilmesi, bunun sonucunda G.Saray’ın lige havlu atması bardağı taşırdı. Galatasaray Yönetimi’nin oylumlu isimlerinden Fatih İşbecer’in bile istifanın eşiğinde olduğu belirtildi. Tehalüf yönetimi devirdiği taktirde akıbet 10 yılın finansal hesaplarının incelemeye alınacağı ve iz çamaşırların biricik bir tane ortaya döküleceği konuşuluyor

DENİZLİ GELDİ ŞUT ORANI DÜŞTÜ

Ligin evvel 12 haftasında 16,0 şut ve 7,3 uygun şut ortalaması yakalayan ve ligin sunu şut çekici takımı olan Galatasaray, Mustafa Denizli döneminde ortalamalarının gerisinde kaldı. Şut ortalaması 10’a ve uygun şut ortalaması 5,7’ye gerileyici Galatasaray serencam 3 maçında tıpkı yengi aldı.

Bir Cevap Yazın