Galatasaray’dan alıntı harekatı!..

Takvim’birlikte yer alan habere bakarak Galatasaray’de Hollandalı topçu modası yaşanıyor…

Geçmiş önce Kasımpaşa’dan Donk’u tüketici ve işi çabucak imzaya bırakan Galatasaray, demin üstelik Bayern Münih’in dünyaca adlı yıldızı Arjen Robben ve Schalke’nin Hollandalı golcüsü Klaas-Jan Huntelaar amacıyla harekete geçti. Hollanda akımında Wesley Sneijder’in etkisi haddinden fazla iri. Çünkü Sneijder mazi bire bir araya geldiği eski Kasımpaşalı topçu Ryan Babel’e onaylama verdi ve Galatasaray bu aktör üzere girişimlere başladı.

Zerrin-Kırmızılı takımın asıl bombaları ise Robben ile Huntelaar… Sneijder’in menajerinin bu transfere vasıtalık ettiği öğrenildi. Hollanda basını Galatasaray’birlikte idareci Fatih İşbecer ve Cenk Ergün’un Robben ve Huntelaar üzere Hollanda’ya emisyon yaptığı öğrenildi. Bayern Münih’te eşkal giyen Robben ile Schalke’dahi mücadele fail Huntelaar şuan noel tatili üzere Hollanda’de bulunuyor.

SAĞ BEKE ÜSTELIK HOLLANDALI GREGORY VAN!

Galatasaray’üstelik Hollandalı atağı bunlarla da vabeste değil… Sabri ve Tarık’tan mutlu olmayan teknik direktör Mustafa Denizli’nin takımda görmeyi haddinden fazla istediği Hollandalı sağ bek Gregory Van için sarı-kırmızılı pakt önce somut adımı attı. Robben ve Huntelaar için Hollanda’de görüşmeler yapacak olan Fatih İşbecer ve Uğraş Ergün, 27 yaşındaki oyuncunun şartları öğrenecek ve Galatasaray’a gelmesi için ikna etmeye çalışacak.

Bir Cevap Yazın