Galatasaray’dan tekme akış!..

Takvim’de düz alan habere bakarak Zerrin-Kırmızılı dümen hem salim sert hem üstelik ileri uç transferi için soluğu Hollanda’da aldı…

Donk ile ilk transferini gerçekleştiren Galatasaray, Ajax’ın 2 futbolcusu için yöntemince tekliflerini sundu… Ustalık Direktör Mustafa Denizli’nin golcü transferi için ilk sıralarda düz kayran Ajax’ın Polanyalı golcüsü Arkadius Milik için Hollanda kulübüne önce öneri yapıldı. Solgun-kırmızılı bonservis ücreti yerine 4 milyon euro teklif etti. Ajax bu rakamı birkaç buldu. Bunun üstüne Solgun-Kırmızılı takım Ajax’ın yedek oyuncusu Ricardo van Rhijin’i dahi işin içine katarak 6.5 milyon Euro’luk benzeri öneri yaptı. Bu paket öneri karşısında Hollandalı kulüp Galatasaray’dan yeltenmek amacıyla süre istedi. Ajax’ın hocası Frank bile Boer’in ilk 11’bile düşünmediği Rhijin üzere verilen 2 milyon Euro Hollanda ekibine çekimli geldi. Polonez golcü amacıyla ise Almanya ve İngiltere’den bile tekâlif olduğu fakat idare bu transferde ısrarcı olduğu amacıyla pazarlıkları bilinmez bilinmedik yürüttüğü belirtiliyor.

ANDRIJA ZIVKOVIC DA LİSTEDE

Hollanda Ligi’nde 17 hafta geride kalırken, salim sert futbolcusu Van Rhijn, teknik direktör Frank da Boer tarafından 1 misil evvel 11’üstelik tercih edildi. Ajax’ta evvel 11’e girmekte zorlanan aynı oyuncunun Galatasaray’a lacerem aynı katkı sağlayacağı tartışma konusu. Öte yandan Galatasaray, Partizan’ın orta meydan oyuncusu Andrija Zivkovic ile üstelik ilgileniyor. Sezon başında F.Bahçe’nin üstelik para aktarımı listesine giren 19 yaşındaki aktör için 5-6 milyon Euro gözden çıkarılacak. Cimbom, tıpkısı ahir satıştan yüzde 30 behre istiyor.

Bir Cevap Yazın