Gazeteci Hande’nin ölümü gizemini koruyor!

Akşam’üstelik meydan kayran habere bakarak Ankara’daki bombalı atak ve sonuç dönemde yaşananlar nedeniyle moralinin oldukça çöp tenekesi olduğu öğrenilen Demircioğlu’nun cenazesi, otopsisinin arkası sıra yakınlarına tasdik edildi. beraber evde yapılan incelemede, tıpkısı erke içeceği kutusu ve içre de kimyasal bap bulunduğu öğrenildi.

Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi’ni kusurlu bıraktıktan bilahare İstanbul Müjdat Gezen Tekellüm Merkezi muharrirlik bölümünü bitiren ve Birgün Gazetesi’nin ekin nutuk sayfasında yazıları yayımlanan Kahkaha Demircioğlu, tıpkısı süre geçmiş, Urla İlçesi Balıklıova Mahallesi’ndeki, ailesine ilişik yazlığa geldi. Burada aralık nâkil Demircioğlu’ndan olgun alamayan kardeşi Doğukan Demircioğlu, geçkin (münasebet) öğle vakti saatlerinde yazlığa gittiğinde, habbe balkonunda cansız bedenini buldu. Şişman üzüntü dinamik Doğukan Demircioğlu, durumu jandarmaya bildirdi. Olay yerindeki incelemenin arkası sıra Demircioğlu’nun donmuş bedeni, stabil ahiret yolculuğu nedeninin belirlenmesi amacıyla ölü açımı geçmek amacıyla İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Evde yapılan incelemelerde ise mutfakta, bire bir enerji içeceği kutusu ve zarfında de bilahare karıştırılmış kimyasal yön (CLNA) bulunduğu öğrenildi.

İLK BELIRGI, “DIŞARIDAN AYRIMSIZ MÜDAHALE BULUNMAYAN”

Otopsideki önceki bulgulara göre, Gülme Demircioğlu’nun vücudunda temas kesik evet dahi kötü izine rastlanmadığı belirleme edildi. Demircioğlu’nun evde bulunan kimyevi özellik karıştırılmış enerji içeceğinden içip içmediğinin ve stabil ölüm nedeninin belirlenmesi için vücudundan çıngı alındığı ve tafsilatlı otopsi sonrası ahiret yolculuğu nedeninin netlik kazanacağı belirtildi.

SON GÜNLERDE MORALİ BOZUKTU

Otopsisi tamamlanan Kahkaha Demircioğlu’nun cenazesi yakınlarına teyit edildi. Ankara’daki bombalı saldırı ve serencam dönemde yaşanan olaylar nedeniyle moralinin oldukça beğenilmeyen olduğu bildirilen Demircioğlu’nun zaman meridyen düzlemi, İzmir’in Han İlçesi’ndeki Bilgili Koca Camii’nde düzenlenecek cenaze töreninin arkası sıra Tire İlçesi’nde, babasının yanına defnedileceği öğrenildi.

Bir Cevap Yazın