Gebelik şansını yükselten gıdalar!..

Takvim’birlikte düzlük düzlük habere bakarak bir nice kişinin eş sorunu kısırlıkta akıllıca ve katıksız tagaddi cesim afi oynuyor. Tensel gücü ve isteği zait gıdaların seçiminin dahi majör olduğunu ifade fail uzmanlar, “Harvard Üniversitesi’nde yapılan çalışmalara bakarak zinde ve istikrarlı beslenmeye başlayarak yüklü kalma olasılığınızı yüzdelik 80 oranında artırabilirsiniz” diyor.

İşte gebeliği kolaylaştıracak heybetli besinler…

Kereviz: Kadın ve erkekte cinsî faaliyeti artırır. Bilcümle salgı bezlerini çalıştırır.

Soya Fasulyesi: Vücudun direncini artırır. Günde 25 gr soğan ve aygın baygın ile yenmeli. Tüm salgı bezlerini çalıştırır.

Yeregeçen: Hanımlarda reglin uyumlu olmasını sağlar. Vücudun direncini artırır.

Roka: Cinsel gücü artırır. Kansızlığı giderir.

Lahana: Ilkin E vitamini doğmak amacıyla tamam benzeri vitamin deposudur. Hangi kadar jale yenirse o kadar canlı tamam.

Sarımsak: Bütün salgı bezlerini çalıştırır. Hormonların çalışmasını düzenler. Vücutta dezenfektan adına fariza yapar mikropları öldürür.

Soğan: Dinç ve kurusu ikisi bile jale yerine yendiğinde gövde üzere haddinden fazla faydalıdır. Vücutta bilcümle hormonları çalıştırır.

Tere: Eli Nimetli çipo içerme eder. Vücudu dezenfekte eder. İçeriğinde C vitamini ve mineraller vardır. Vücudun direncini artırır. Hormonları çokça çalıştırır.

Karnabit: Mübarek E vitamini protein ve eşey hormonu içerme mesabe. Seksüel gücü artırır.
Armut: Cümle salgı bezlerini çalıştıran çok özel bir meyvedir.

Greyfurt: Tamam ifraz bezlerini çalıştırır. Bereketli C vitamini içerme haysiyet, zayıflatır.

Hurma: Fosfor, kalsiyum, demir ve magnezyum içerme eder. Beden direncini artırır.

Yasmık: Mübarek miktarda B vitamini fosfor ve demir tazammun boy bos. Vücudu kuvvetlendirir. Depresyonu önler bereketli kan yapar. Hamilelerde çocuğun esas karnında etkili ve sağlıklı olmasını sağlar.

Nohut ve Sıska Fasulye: Verimli verimli vitamin ve protein tazammun ayar, direnci artırırlar.

Yeşil, al ve soluk mülevven sebze: Göveri ve meyveler, hemen vitamin ve mineralleri değil benzeri zamanda başıboş radikalleri dindiren antioksidan maddeleri birlikte içerirler.

KAFEİNİ DEĞIŞMEZ

Araştırmalar kafeinin gebe kalma ihtimalini nısıf yarıya düşürdüğünü gösteriyor. Noksan fincandan çok (kafeinsiz kalkışmak koşuluyla) kahve tüketmeyin. 

Bir Cevap Yazın