Geçmiş bölümde yayından kaldırıldı!..

Daha önceki Show TV’de seçme akşam ana haber öncesi gelişmemiş skeçler halinde yayınlanan “Oldu Teşekkürler”, sıra haline getirilmişti. Proses Film’in yapımcısı olduğu Oldu Teşekkürler, sabık Cumartesi Show TV’de önce bölümüyle yayınlanmıştı. Evvel ürün gününde, Total’de 34., AKARSU grubunda ise 27. tam saha düzlük seri, çizgi yönetimi marifetiyle yayından kaldırıldı. 
 
“Oldu Teşekkürler” ekibi, dizinin kaldırıldığını Twitter hesabından takipçilerine duyurdu. Açıklamada, dizinin gelecek bölümlerdeki tarzlarıyla ilişik olarak Show TV’yle beklentilerin örtüşmediği ve bu nedenle yayından kaldırıldığını belirtildi.
 
Oldu Teşekkürler ekibinin yaptığı izah şu şekilde:

“Çoğunuzun bildiği üzere, birkaç dönme önce Garbın Afakı adlı komedi dizimizin ilk bölümüyle monitör izleyicisinin karşısına çıktık. Dizimiz başlamadan evvel günlük reyting sıralamasında 69’uncu tam olan kanalı, 35 mertebe şırakkadak yükselterek totalde 34’üncü sıraya çıkardık. SUTAŞ grubunda da 27’inci olarak bitirdik.Hemen derakap topu topu on paralık tanınmamış oyunculardan oluşan bir kadroyla, daha ilk bölümde.
 
Ancak üzülerek bildiririz kim, ‘Oldu Teşekkürler Garbın Afakı’ devam etmeyecek. İşbirliğinin devamı amacıyla, monitör marifetiyle kuma aynı paydaya varamadık. Bu kararımızın ağız ağıza hareket konusundaki fikir ayrılıklarından kaynaklandığını degaje ifşa etmek isteriz.Garbın Afakı’nın devam bölümlerinin tarzıyla ilişkin olarak, Show TV’yle beklentilerimiz örtüşmedi.Bu durumu sonuç kademe alışılagelen karşılıyoruz. Zira toplumsal medyanın ve televizyonun alelacayip dinamikleri olduğunu haddinden fazla dolgunca biliyoruz.Bize kucak açtıkları amacıyla Show TV ailesine teşekkür ediyoruz. Alışılmadık işlerde esasen görüşene kadar, hepinize oldu teşekkürler.”

Bir Cevap Yazın