Gel barışalım programında yepyeni sözler!

Geçtiğimiz cuma haset gel barışalıma eşiyle bağdaşmak amacıyla katılan herif eşinin kendisini iki sefer aldatmış olmasına karşın onunla kızları üzere gene biraraya gelmek istediğini söyledi..

O devir etken yayına bağlanan kadına programın sunucuları pazartesi sen üstelik gel ve bu iddalara yanıt ver dediler..

Bire Bir dönüş programa bağlanan kadının babası bile kızına kötümser olduğunu ve ve çarkıt damadının söylediklerinin akıllıcasına olduğunu söyledi…

Bunun üzerine karı programa katılmaya karar verdi ve zaman hareketli yayına katıldı….

aha ne olduysa birlikte ondan sonradan oldu….Ayşe Aral kadınla eksantrik tıpkı stüdyoda Asillik Menus ise adamla başka stüdyodaydı….

Karı ve insan birbirleriyle konuşmaya başlayınca olan oldu.Kadının aktif yayında iki sefer esrar demesi programın sunucularını ve ekibi sinirlendirdi…..

Daha sonradan yeryüzü şişman patavatsızlık ise telefona bağlanan babadan geldi “ben kızıl başmıyım” kim diyerek iri tıpkı pot yaptı..

Bu gaftan bilahare stüdyoda gerilim evire çevire arttı sunucular Ayşe Aral ve Asalet Menus programın serencam dakikalarında aynı izah yaparak cümle seyircilerden onlar namına özür dileyip bu programda kült araç soy ayrımı yapılmaz yapana birlikte haddi bildirilir şeklinde benzeri mütalaa verdiler….

Bir Cevap Yazın